İscehisar'da Kanalizasyon Çalışmaları - Son Dakika

İscehisar'da Kanalizasyon Çalışmaları

13.05.2011 12:01
İscehisar'da Kanalizasyon Çalışmaları, System.String[]

İscehisar ilçesinde Adliye önü ile Cumhuriyet Meydanı'nda sürdürülen altyapı ve kanalizasyon çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

İscehisar ilçesinde Adliye önü ile Cumhuriyet Meydanı'nda sürdürülen altyapı ve kanalizasyon çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Belediye Başkanı Mustafa Çibik'in yakından takip ettiği Cumhuriyet Meydanı'ndaki çalışmalar devam ediyor.

Yıllarca sorun teşkil eden birçok yerin altyapı ve kanalizasyon hatlarının tamamlanmasından sonra, "Afyon Caddesi, Eskişose, Teke Deresi, Ankara Caddesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Hacı Abdioğlu Sokak, Mollali Caddesi, Dere Sokaki PTT önü, Yukarıöz Park Yolu"nun da aralarında bulunduğu toplam 16 kilometrelik kanalizasyon bağlantılarının gerçekleştirildiği bildirildi.

- AFYONKARAHİSAR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İscehisar'da Kanalizasyon Çalışmaları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İBB: Halk Ekmek büfesi yangını sabotaj kaynaklı İBB: Halk Ekmek büfesi yangını sabotaj kaynaklı İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor İtalyan Carel, Türk firması CFM Soğutma'nın yüzde 51'ini satın alıyor AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi AK Parti'nin çizgi film videosunu amacına ulaştığı için sildiği öğrenildi Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Semt pazarlarına haftada bir gün izin çıktı! İşte yarın İstanbul'da kurulacak pazar yerleri Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Celta Vigo, Falcao için Galatasaray'a 2.5 milyon euro teklif etti Sedat Peker'den Jandarma'ya cevap: Buna inanmak safdillik olur Sedat Peker'den Jandarma'ya cevap: Buna inanmak safdillik olur Demir ve bakır fiyatları tüm zamanların rekorunu kırdı Demir ve bakır fiyatları tüm zamanların rekorunu kırdı Bir efsane daha sona eriyor! Ronaldo, Dünya Kupası'ndan sonra kariyerine nokta koyacak Bir efsane daha sona eriyor! Ronaldo, Dünya Kupası'ndan sonra kariyerine nokta koyacak
Advertisement