İşçileri taşıyan minibüs kontrolden çıkarak devrildi: 3'ü ağır, 9 kişi yaralandı - Son Dakika
İşçileri taşıyan minibüs kontrolden çıkarak devrildi: 3'ü ağır, 9 kişi yaralandı

İşçileri taşıyan minibüs kontrolden çıkarak devrildi: 3'ü ağır, 9 kişi yaralandı

25.03.2023 15:06

Diyarbakır'da petrol arama faaliyeti gösteren firmanın işçilerini taşıyan minibüs kontrolden çıkarak yol kenarındaki tarlaya devrildi. Kazada 3'ü ağır, 9 kişi yaralandı.

Kaza, sabah saatlerinde Diyarbakır- Silvan kara yolu Tekağaç mevkiinde meydana geldi. Petrol arama çalışması yürüten özel bir şirkete ait H.T. (45) yönetimindeki servis minibüsü, sürücünün kontrolünden çıkıp yol kenarındaki tarlaya devrildi.

9 KİŞİ YARALANDI

Kazada, sürücü H.T ile işçiler Y.Ş, (31), H.Ö. (48), R.A (31), Y.A. (30), M.U. (28), H.E. (38), V.Ö. (45) ve M.Ç. (41) yaralandı. İhbar üzerine kaza yerine sağlık, itfaiye ve jandarma ekipleri sevk edildi.

İşçileri taşıyan minibüs devrildi: 3'ü ağır, 9 yaralı

3'ÜNÜN DURUMU AĞIR

Yaralılar, Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan V.Ö., M.U. ve H.E. buradaki ilk müdahalelerinin ardından Diyarbakır'daki hastanelere sevk edildi.

İşçileri taşıyan minibüs devrildi: 3'ü ağır, 9 yaralı
Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
89 kişiye mezar olan Galeria Sitesi'nin sahipleri aynı yere yeniden bina dikilmesini isterken, uzmanlardan 'zemin' uyarısı geldi 89 kişiye mezar olan Galeria Sitesi'nin sahipleri aynı yere yeniden bina dikilmesini isterken, uzmanlardan 'zemin' uyarısı geldi

Son Dakika Güncel İşçileri taşıyan minibüs kontrolden çıkarak devrildi: 3'ü ağır, 9 kişi yaralandı - Son Dakika


Advertisement