Isı Yalıtımıyla, Yatırımlara Değer Katıyorlar - Son Dakika

Isı Yalıtımıyla, Yatırımlara Değer Katıyorlar

08.05.2019 18:03

2010 yılında İstanbul Tuzla'da kurulan Orka Mühendislik, inşaat sektöründe ısı yalıtımı üzerine çalışıp, poliüretan ve poliüre uygulamalarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

"POLİÜRETAN İLE YAPILARA DEĞER KATIYORUZ."

Orka Mühendislik işletme sahibi İbrahim Uslu "İnşaat sektöründe poliüretan ve poliüre uygulamalarında da yapılara değer katıyoruz. Poliüretan dediğimiz uygulama inşaat sektöründe özellikle ısı yalıtımında çok değerli bir malzemedir. Bu malzemeyi uyguladığımız vakit ısı kayıplarında ciddi düşüşler sağlar." diye konuştu.

"TECRÜBELERİMİZ ÇOK DAHA GEÇMİŞE DAYANIYOR."

Uslu "Bu tecrübe çok daha geçmişe dayanıyor. Özellikle yurt içi projelerinde ve sahada bulunmam aynı zamanda eğitimini almam çok daha farklı oluyor. Bu konuda bütün bilgi ve tecrübemizi kendi ekibimize aktardığımız vakit uygulamada da çok müthiş yerlere geliyoruz. Çok basit uygulamalarla geçiştirmiyoruz. Bu işi profesyonelce yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Isı Yalıtımıyla, Yatırımlara Değer Katıyorlar

Son Dakika Ekonomi Isı Yalıtımıyla, Yatırımlara Değer Katıyorlar - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

İbrahim Tatlıses'i topa tutan Aydilge eleştirilerine bugün de devam etti Sağlık Bakanlığı'ndan 'aşıda dolandırıcılık' uyarısı: SMS'le gelen linke tıklamayın Galatasaray, Feyenoord'lu Nicolai Jörgensen'i transfer etmeyi planlıyor Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti Rusya genelinde binlerce muhalif Navalny için sokaklarda Türkiye için tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla ilk milli fırkateyn denize indirildi Serdar Ortaç'tan tepki çeken itiraf! Kredisini ödeyemeyince devlet bankası borcunu 8 ay ertelemiş Dünyanın en tatlı hırsızı! Her gün poğaçalar eksiliyordu, hırsız 'Nandu' çıktı