Son Dakika Haberleri: Işık Okulları Cumhuriyet Balosu

Işık Okulları Cumhuriyet Balosu

6 yıl önce

Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları, Cumhuriyet'in 90.yılını dün akşam Pera Palas Otel'de düzenlediği Cumhuriyet Balosu ile kutladı.

Işık Okulları Cumhuriyet Balosu, System.String[]

Feyziye Mektepleri Vakfı Işık Okulları, Cumhuriyet'in 90. yılını dün akşam Pera Palas Otel'de düzenlediği Cumhuriyet Balosu ile kutladı.


Okul Mezunlar Derneği'nin organize ettiği gecede, Dernek Başkanı Murat Dayanıklı ve Feyziye Mektepleri Vakfı Başkanı Tufan Durgunoğlu birer konuşma yaptı. Durgunoğlu, bundan böyle Cumhuriyet balolarını geleneksel hale getireceklerini ve her yıl Işıklılar olarak Cumhuriyeti aynı coşkuyla kutlayacaklarını belirtti.


Baloya Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe'nin oğlu Ahmet Kemal Doğançay da katıldı. Uzun yıllardır Amerika'da yaşayan ve koruyucu hekimlik yapan Doğançay, annesinin ilk Cumhuriyet balosu kıyafetini Atatürk'ün bizzat tasarladığını ve annesi için diktirdiğini anlattı.


Orkestra Moonlight'ın sahne aldığı gecede Işık mezunları ve okul öğretim kadrosu doyasıya eğlendi ve cumhuriyetin 90. yılını şarkılar ve danslar eşliğinde kutladı. - İSTANBUL

Haber Yayın Tarihi: 30.10.2013 12:45 Kaynak: İHAMehmetçik, teslim aldığı teröriste yaptığı hareketle mest etti
Adana'nın yeni gözdesi ciğer bezi! Kilosu 10 liradan satılıyor, talep patlaması var KYK borcu olanlara Bakan'dan müjde: Borcunuzu erteleyebilirsiniz