Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı - Son Dakika

Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı

01.01.2012 17:56
Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, ısınmak için yaktıkları közün dumanından zehirlenen Yılmaz Aykır (41) öldü, eşi ise tedavi altına alındı.

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, ısınmak için yaktıkları közün dumanından zehirlenen Yılmaz Aykır (41) öldü, eşi ise tedavi altına alındı. Çiftin üç çocuğu ise yetim kaldı.

Yalı Mahallesi 160'ıncı Sokak'ta, çocukları Bayram (17), Selahattin (16) ve Muammer (11) ile birlikte üç katlı bir evin orta katında yaşayan Yılmaz (41) ve Havva Aykır (43) çifti, iddiaya göre ısınmak için yaktıkları közün dumanından zehirlendi.

Olay, Havva Aykır'ın, kardeşi Dursun Dal'ın kardeşinden ve eniştesinden haber alamayarak eve gelmesi üzerine ortaya çıktı. Çocukların açtığı kapıdan içeri giren Dal, yatak odasında eniştesini ve kardeşini hareketsiz şekilde yatarken buldu. Dal'ın haber vermesi üzerine eve gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Havva Aykır'ın yaşadığı, eşinin ise öldüğü anlaşıldı. Ambulansla, Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Havva Aykır, buradaki müdahalenin ardından Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Yapılan ilk incelemede Yılmaz (41) ve Havva Aykır'ın sobanın bulunduğu odada, çocukları Bayram ve Muammer'i yatırdıktan sonra, sobada yaktıkları közü bir kovaya koyarak yatak odasına götürdükleri, burada ısınmaya çalışırken közün dumanından zehirlendikleri ileri sürüldü.

Çiftin çocuklarından Selahattin'in, olay sırasında yatılı bir yurtta kaldığı öğrenildi. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından Yılmaz Aykır'ın cesedi, otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı
Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı
Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı
Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı - Son Dakika


Son Dakika

Yayla cinayetinin altından yasak aşk çıktı! Aynı aileden 5 kişi tutuklandı 00:19 Yayla cinayetinin altından yasak aşk çıktı! Aynı aileden 5 kişi tutuklandı Vedat Demiröz'ün 23:49 Vedat Demiröz'ün "Her evde 2-3 telefon var" sözlerine AK Partili Şamil Tayyar'dan tepki İstifaya çağrılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftara hak verdi: 7 senedir şampiyonluk bekliyorlar 22:42 İstifaya çağrılan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, taraftara hak verdi: 7 senedir şampiyonluk bekliyorlar
Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını 21:44 Tüm gözler Kabine toplantısına çevrildi! Ana gündem maddesi 10 büyükelçi ve koronavirüs salgını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde aday olamayacağı iddiasına AK Parti'den yanıt 21:25 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önümüzdeki seçimlerde aday olamayacağı iddiasına AK Parti'den yanıt Kur artışı otomobil fiyatlarını da etkiledi! İşte güncel fiyat listesi 18:08 Kur artışı otomobil fiyatlarını da etkiledi! İşte güncel fiyat listesi
Eski mağaza çalışanı, müşterilerin yaptıklarını tek tek anlattı: Kadınlar kirli iç çamaşırlarını bırakıp gidiyorlardı 17:36 Eski mağaza çalışanı, müşterilerin yaptıklarını tek tek anlattı: Kadınlar kirli iç çamaşırlarını bırakıp gidiyorlardı Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' tepkisi! Çok konuşulacak sözler söyledi 16:03 Diyanet'ten bu sefer de 'Baby shower' tepkisi! Çok konuşulacak sözler söyledi
Advertisement