Son Dakika Haberleri: Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı

Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı

8 yıl önce

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, ısınmak için yaktıkları közün dumanından zehirlenen Yılmaz Aykır (41) öldü, eşi ise tedavi altına alındı.

Isınmak İçin Yaktıkları Köz Üç Çocuklu Çifti Ayırdı, System.String[]

Sakarya'nın Karasu ilçesinde, ısınmak için yaktıkları közün dumanından zehirlenen Yılmaz Aykır (41) öldü, eşi ise tedavi altına alındı. Çiftin üç çocuğu ise yetim kaldı.


Yalı Mahallesi 160'ıncı Sokak'ta, çocukları Bayram (17), Selahattin (16) ve Muammer (11) ile birlikte üç katlı bir evin orta katında yaşayan Yılmaz (41) ve Havva Aykır (43) çifti, iddiaya göre ısınmak için yaktıkları közün dumanından zehirlendi.


Olay, Havva Aykır'ın, kardeşi Dursun Dal'ın kardeşinden ve eniştesinden haber alamayarak eve gelmesi üzerine ortaya çıktı. Çocukların açtığı kapıdan içeri giren Dal, yatak odasında eniştesini ve kardeşini hareketsiz şekilde yatarken buldu. Dal'ın haber vermesi üzerine eve gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Havva Aykır'ın yaşadığı, eşinin ise öldüğü anlaşıldı. Ambulansla, Karasu Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Havva Aykır, buradaki müdahalenin ardından Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.


Yapılan ilk incelemede Yılmaz (41) ve Havva Aykır'ın sobanın bulunduğu odada, çocukları Bayram ve Muammer'i yatırdıktan sonra, sobada yaktıkları közü bir kovaya koyarak yatak odasına götürdükleri, burada ısınmaya çalışırken közün dumanından zehirlendikleri ileri sürüldü.


Çiftin çocuklarından Selahattin'in, olay sırasında yatılı bir yurtta kaldığı öğrenildi. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından Yılmaz Aykır'ın cesedi, otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 05:56 Kaynak: CHABabası tarafından yakılarak öldürülen genç kızın son sözleri yürek burktu
Bu petek ile eviniz 7,5 liraya ısınacak Tecavüz görüntüleriyle fuhuşa zorlanan kadın, yazışmaları delil olarak sundu