İşitme Engelli Çift, Yeni Yılın İlk Gününde Evlendi - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN
İşitme Engelli Çift, Yeni Yılın İlk Gününde Evlendi

İşitme Engelli Çift, Yeni Yılın İlk Gününde Evlendi

02.01.2012 14:07

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde oturan işitme engelli 23 yaşındaki Gülcan Öner ile 25 yaşındaki Kartal Ünlü, yeni yılın ilk gününde düzenlenen düğünle dünya evine girdi.5 yıl önce tanışan doğuştan işitme engelli Gülcan Öner ve Kartal Ünlü, 1 hafta önceki nikahla hayatlarını birleştirdikten sonra, dün akşam ilçe merkezindeki bir restoranda düğün yaptı.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde oturan işitme engelli 23 yaşındaki Gülcan Öner ile 25 yaşındaki Kartal Ünlü, yeni yılın ilk gününde düzenlenen düğünle dünya evine girdi.

5 yıl önce tanışan doğuştan işitme engelli Gülcan Öner ve Kartal Ünlü, 1 hafta önceki nikahla hayatlarını birleştirdikten sonra, dün akşam ilçe merkezindeki bir restoranda düğün yaptı. Aileler arasında yapılan sade bir düğünle dünya evine giren çifti, arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Kartal Ünlü'nün babası 48 yaşındaki Nevzat Ünlü, daha önce yapılması planlanan düğünün, oğlunun işsiz olması nedeniyle geciktiğini söyledi. Oğlunun 2 yıl önce işe girmesinin ardından yeni yılın ilk gününde düğünü yaptıklarını belirten Nevzat Ünlü, "Onlar engelli olmalarına rağmen, kendi önlerindeki engelleri kaldırarak mutluluğa ulaştılar. Bizler de onların bu mutluluğunu paylaşıyoruz" dedi.

Gülcan Ünlü'nün babası 52 yaşındaki Kadir Öner ise damadının işe girmesiyle evliliğin daha kolay gerçekleştiğini söyledi.

İşaret diliyle duygularını ifade eden Gülcan ve Kartal Ünlü çifti ise 2012'nin ilk gününde evlendikleri için çok mutlu olduklarını söyledi. Genç çift, yeni yılın herkese uğur getirmesi dileğinde bulundu. - Zonguldak/ Ereğli

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İşitme Engelli Çift, Yeni Yılın İlk Gününde Evlendi - Son Dakika


Advertisement