İşitme Engelliler Avrupa Karate Şampiyonası - Son Dakika

İşitme Engelliler Avrupa Karate Şampiyonası

07.11.2019 19:22
İşitme Engelliler Avrupa Karate Şampiyonası, System.String[]

2. İşitme Engelliler Avrupa Karate Şampiyonası, Antalya'da başladı.

2. İşitme Engelliler Avrupa Karate Şampiyonası, Antalya'da başladı.

Akdeniz Üniversitesi Yerleşkesi'ndeki Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleştirilen organizasyonda, Türkiye'nin yanı sıra İtalya, Ukrayna, Almanya, Yunanistan, Rusya ve Bulgaristan'dan 70 sporcu madalya mücadelesi veriyor.

Türkiye'yi karatede 10'u kadın 22 sporcu temsil ediyor.

Avrupa İşitme Engelliler Spor Organizasyonu Başkanı Iosif Stavrakakis, şampiyonanın açılış seremonisinde yaptığı konuşmada, tüm sporculara başarı diledi.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kıhtır ise bu şampiyonadan sonra Avrupa Tekvando Şampiyonası'na da ev sahipliği yapacaklarını belirtti.

Avrupa Tekvando Şampiyonası

2. İşitme Engelliler Avrupa Tekvando Şampiyonası, aynı yerde 10-12 Kasım'da yapılacak.

Organizasyonda, Türkiye'nin yanı sıra Hırvatistan, Yunanistan, Rusya ve Ukrayna'dan 80 sporcu mücadele edecek.

Türk Milli Takımı'nda 10'u kadın 25 sporcu madalya mücadelesi verecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor İşitme Engelliler Avrupa Karate Şampiyonası - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Apartmanın otoparkında bulunan bir buçuk metrelik yılanın yakalanma anı kamerada Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton toplayıcıları arabalarını Türk bayraklarıyla süsledi Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek