İşkence İddiası ve Marko Cinayeti 2 Müdürün Başını Yedi - Son Dakika

İşkence İddiası ve Marko Cinayeti 2 Müdürün Başını Yedi

04.12.2014 16:28

İşkence iddiasıyla gündeme gelen Sultanbeyli ve Sırp taraftar cinayetiyle gündeme gelen Zeytinburnu İlçe Emniyet müdürlerinin görev yeri değişti.

Sultanbeyli'de bir karakolda işkence iddiası üzerine 6 polisin işkence suçundan serbest kaldığı karakol bu kez Emniyet Müdürleriyle gündeme geldi.

Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürü Eyüp Sabri Öksüz, Eğitim Şube Müdürü olarak atandı. Eğitim Şube Müdürü Atalay Bahar da Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi. Sultanbeyli'de bir karakolda işkence iddiası üzerine 6 polis işkence suçundan tutuklanmış 1 hafta sonra serbest kalmıştı.

ZEYTİNBURNU EMNİYET MÜDÜRÜ DE DEĞİŞTİ

Bir diğer değişiklik ise Zeytinburnu'nda yaşandı. Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü Gürkan Bakkal, Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne atandı. Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürü Erdem Torlak da Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü oldu.

ZEYTİNBURNU KARAKOLU SIRP TARAFTAR CİNAYETİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

21 Kasım günü Zeytinburnu Abdi İpekçi Spor Salonu'nda Galatasaray ile Kızılyıldız basketbol takımları arasında oynanan maçtan önce çıkan olaylarda Sırp taraftar Marko İvkoviç hayatını kaybetmişti.

YORUMLAR (14)
  • TCLİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ: ZEHİR AFİYE DENEN ZAT AYNISI SANA YAPILSA NE YARDIN ACABA SORUYORUM POLİS İŞKENCE YAPIYOR SENDE POLİS OLDUĞUN HALDE SAVUNUYORSUN SONRA ŞİŞLİ MECİDİYE KÖY SULTANBEYLİ CAMLARINI ÜSTÜNE REKLAM YAZIYORSUN HAKLA POLİS ELELE NASIL OLUYOR ACABA ŞÖYLE YAZSANIZ DAHA İYİ OLUR POLİS HALKLA İŞKENCEYELE ELELE POLİSLER TAFINDAN İŞKENCEYE DEVAM HALK SODALAR ŞİŞEŞLER JOPLAR SUÇSUZ VATANDAŞLAR NE GÜZEL MEMLEKET SUÇSUZ ADAMA İŞKENCE YAP SONRA HAKLIMIŞ GİBİ SAVUN SANA VERDİĞİMİZ VERGİLER HARAM OLSUN Cevap Yaz 6 2 Yayından Kaldır
  • DADAŞ: SAYIN BAŞBAKANIM İŞKENCE SUÇU NE ZAMAN SERBEST OLDU BENDE OĞLUMU POLİS YAPICAM BELKİ İŞKENCE YAPAR SUÇU YOK MİLLETE SODA ŞİŞESİ JOP GÖSTERİCEM NEDE OLSA SUÇU YOK KILIFINA UYDURUYORSUNUZ Cevap Yaz 7 5 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Kayıp hemşireyi arama çalışmaları 23'üncü gününde Kayıp hemşireyi arama çalışmaları 23'üncü gününde Bakan Kasapoğlu'ndan Abdi İpekçi Spor Kompleksi inşaatı ile ilgili açıklama Bakan Kasapoğlu'ndan Abdi İpekçi Spor Kompleksi inşaatı ile ilgili açıklama Müküs Çayı'na düşen hemşireyi arama çalışmaları devam ediyor Müküs Çayı'na düşen hemşireyi arama çalışmaları devam ediyor
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel İşkence İddiası ve Marko Cinayeti 2 Müdürün Başını Yedi - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement