Son Dakika Son Dakika Son Dakika
İskenderun'da Polis Olarak Tanıtıp Dolandırıcılık Yapan Şüphelilerden Birisi Tutuklandı - Son Dakika

İskenderun'da Polis Olarak Tanıtıp Dolandırıcılık Yapan Şüphelilerden Birisi Tutuklandı

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, kendilerini polis olarak tanıtan ve dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişiden biri tutuklandı. Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bir kişinin evindeki para ve değerli eşyalarını alarak terör örgütlerine operasyon düzenleneceğini söyleyen dolandırıcıları tespit ederek gözaltına aldı. Zanlılardan biri serbest bırakılırken, diğeri tutuklandı. Polis, yapılan aramada ise 3 cep telefonu ve 4 flash bellek ele geçirdi.

İskenderun\'da Polis Olarak Tanıtıp Dolandırıcılık Yapan Şüphelilerden Birisi Tutuklandı
13.09.2023 - 19:29,

Hatay'ın İskenderun ilçesinde kendisini polis olarak tanıtıp dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişiden biri tutuklandı.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 26 Ağıustos'ta Süleymaniye Mahallesi'nde bir kişinin, kendisini polis olarak tanıtan kişiler tarafından terör örgütleri FETÖ ve PKK'ya operasyon düzenleneceğini söylenerek inceleme amacıyla evindeki 34 bin 500 doların alınması üzerine operasyon başlattı.

Polis, yaptığı çalışmada kimliklerini belirlediği zanlılar M.Y. ve H.Ö'yü gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlılardan H.Ö. serbest bırakılırken, M.Y. tutuklandı.

Polis, yaptığı aramada 3 cep telefonu ve 4 flash bellek ele geçirdi.

Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa İskenderun'da Polis Olarak Tanıtıp Dolandırıcılık Yapan Şüphelilerden Birisi Tutuklandı - Son Dakika


Advertisement