İskenderun'da Soba Satışları Arttı - Son Dakika

İskenderun'da Soba Satışları Arttı

26.11.2012 11:47
İskenderun'da Soba Satışları Arttı, System.String[]

İskenderun'da havaların soğumaya başlamasıyla birlikte, soba satışları arttı.

İskenderun'da havaların soğumaya başlamasıyla birlikte, soba satışları arttı.

İskenderun'da 20 yıldır soba satışı yapan Salih Sönmez, havaların soğumasıyla satışlarda hareketlilik başladığını söyledi.

Dar gelirli vatandaşların klima yerine sobayı tercih ettiğini ifade eden Sönmez, bunun da satıcıların yüzünü güldürdüğünü kaydetti.

Vatandaşların büyük bir bölümünün daha çok hem yemek pişirmede hem de ısınmada kullanılan kuzineleri tercih ettiğini vurgulayan Sönmez, 100 liradan 600 liraya kadar farklı seçenekte her bütçeye uygun sobaların bulunduğunu söyledi.

Muhabir: Ömer Soylu

Yayıncı: İsmihan Özgüven - HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İskenderun'da Soba Satışları Arttı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi