İskenderun'da 'Vergi Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

İskenderun'da 'Vergi Haftası Etkinlikleri

25.02.2014 16:45
İskenderun'da 'Vergi Haftası Etkinlikleri, System.String[]

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz’ı ziyaret etti.

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Kazım Karaca, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz'ı ziyaret etti.

Karaca, ziyarette yaptığı konuşmada, Vergi Haftası'nın çeşitli etkinliklerle kutlanmasının amacının, insanlara verginin öneminin hatırlatmak olduğunu kaydetti.

Toplanan vergilerin, aynı zamanda yatırıma ayrılacak kaynak demek olduğunu belirten Karaca, "Geleceğimize sağlıklı ve her anlamda hazır bir toplum bırakmak, vergilerin düzenli olarak verilmesi ile gerçekleşir. Diğer yandan gelir dağılımında adaletin sağlanması, haksız rekabetin önlenmesi, kayıt dışı ekonominin kayıt altına alınması, vergi politikalarına katılımlarının sağlanması ve idare mükellef ilişkilerinin uyumlu bir hale getirilmesi, kişinin ülkesine karşı bir görevi olan vergi ile mümkündür" dedi.

Yılmaz ise gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Hatay'ın ülke ekonomisine çok büyük katma değer sağladığını ifade etti.

Yapılan konuşmaların ardından, Yılmaz, ziyaret anısına Karaca'ya kahve ve fincan takımı hediye etti. - Hatay

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İskenderun'da 'Vergi Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı