İskenderun Limanı'ndaki yangın 3. gününde! Söndürme çalışmaları sürüyor - Son Dakika

İskenderun Limanı'ndaki yangın 3. gününde! Söndürme çalışmaları sürüyor

09.02.2023 12:23

İskenderun Limanı'ndaki yangın 3. gününde böyle görüntülendi Türkiye'nin dördüncü büyük limanı olan İskenderun Limanı'nda devrilen konteynerlerden başlayan yangın 3. gününde kontrol altına alınırken yangın havadan görüntülendi.

Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler sonrasında limanda devrilen konteynerlerde henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın sürüyor.

3 GÜNDÜR MÜDAHALE EDİLİYOR

Yangına ekipler 3 gündür müdahale ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait TSCG gemisi de yangın söndürme çalışmalarına destek verirken, TSK'ya ait bir uçakta liman üstüne yangın söndürme topu atıyor.

İskenderun Limanı'ndaki yangın 3. gününde böyle görüntülendi

KISMEN KONTROL ALTINA ALINDI

Yangına karadan itfaiye ekiplerinin yanı sıra orman bölge müdürlüğüne ait arazözlerde destek veriyor. 3 gündür devam eden çalışma neticesinde yangın kısmen kontrol altına alındı.

İskenderun Limanı'ndaki yangın 3. gününde böyle görüntülendi
Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Perdenin arkasında Huawei var: Landian E5 tanıtıldı! Perdenin arkasında Huawei var: Landian E5 tanıtıldı! Gemide barınan depremzedelere uzmanlardan sosyal destek Gemide barınan depremzedelere uzmanlardan sosyal destek

Son Dakika 3. Sayfa İskenderun Limanı'ndaki yangın 3. gününde! Söndürme çalışmaları sürüyor - Son Dakika


Advertisement