İskilip Belediyesi'nde Sezer'le Birlikte Değişim Rüzgarı Esiyor - Son Dakika

İskilip Belediyesi'nde Sezer'le Birlikte Değişim Rüzgarı Esiyor

12.01.2012 17:53
İskilip Belediyesi'nde Sezer'le Birlikte Değişim Rüzgarı Esiyor, System.String[]

2009 yılında yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde AK Parti'den belediye başkanlığına seçilen Numan Sezer, İskilip'i geleceğe bugünden hazırlıyor.

Çorum'un İskilip ilçesi, son yıllarda turizm ve şehircilik alanında yapılan çalışmalarla hızlı bir değişim ve gelişim gösterirken, İskilip Belediyesi de dışa doğru açılım gösteren daha modern bir kent oluşturma adına çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

2009 yılında yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde AK Parti'den belediye başkanlığına seçilen Numan Sezer, İskilip'i geleceğe bugünden hazırlıyor. Başkan Sezer'in öncelikli hedefleri arasında İskilip'i bölgesinde her alanda yıldız yapmak yer alıyor. Altyapı alanında köklü değişimlere giden İskilip Belediyesi, şehre modern bir vizyon kazandırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İskilip'in sahip olduğu tarihi ve kültürel mirasa da sahip çıkan İskilip Belediyesi, kentin köklü geçmişini gelecek nesillere aktarmak için yoğun çaba sarf ediyor. Sosyal kültürel etkinliklere de ayrı bir önem veren İskilip Belediyesi, eğitime de ayrı bir önem veriyor.

- ÇORUM

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel İskilip Belediyesi'nde Sezer'le Birlikte Değişim Rüzgarı Esiyor - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı Milli Savunma Bakanlığı, ABD'nin S-400'lerle ilgili sığındığı tek bahaneyi çürüttü: NATO sistemine entegre edilmeyecek Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Uçuruma yuvarlanan otomobil hurdaya döndü! Feci kazada anne ve kızı yaşamını yitirdi Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı