İşkur Karabük İl Müdürü Güven Açıklaması - Son Dakika

İşkur Karabük İl Müdürü Güven Açıklaması

02.01.2012 18:40
İşkur Karabük İl Müdürü Güven Açıklaması, System.String[]

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Karabük İl Müdürü Coşkun Güven, "Yeni atandığım bu görevde başarılı olmak için çalışacağım" dedi.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Karabük İl Müdürü Coşkun Güven, "Yeni atandığım bu görevde başarılı olmak için çalışacağım" dedi.

Güven, gazetecilere yaptığı açıklamada, Karabük'te daha öncede görev yaptığını ve kente yeniden atanmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Yeni görevinde hiç bir zorluk çekmeyeceğini ve en büyük destekçisinin Karabük halkının olacağını anlatan Güven, "İş çevresi olmak üzere Karabük kamuoyu beni yakından tanıyor. Tekrar Karabük'e gelerek böyle bir müdürlük görevine başlamış olmamdan dolayı çok mutluyum. Müdürlük olarak yoğun bir çalışma içerisine girip hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum" diye konuştu.

- KARABÜK

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İşkur Karabük İl Müdürü Güven Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adama düğün yaptı Doğum sırasında kafası kopan bebeğin vücudu anne rahminde kaldı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı Hollanda'da cinsiyet eşitliği kapsamında kadınlara da zorunlu askerlik yükümlülüğü getirildi Kanlar içinde yere yığıldı! Yaşlı adamın feci şekilde hayatını kaybettiği kaza kamerada Nusret'in mekanının önündeki kuyrukla ilgili bomba iddia: Kişi başı 3 bin lira ödeniyor Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde