İslami Bankacılık İticü'de Masaya Yatırılıyor - Son Dakika

İslami Bankacılık İticü'de Masaya Yatırılıyor

07.09.2012 18:01
İslami Bankacılık İticü'de Masaya Yatırılıyor, System.String[]

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde (İTİCÜ), "Günümüz dünyasında İslami bankacılık ve finans" konulu bir konferans düzenlenecek.

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde (İTİCÜ), "Günümüz dünyasında İslami bankacılık ve finans" konulu bir konferans düzenlenecek.

İTİCÜ Eminönü Yerleşkesi'nde 10 Eylül Pazartesi günü saat 13.30'da başlayacak konferansa; Pakistan GIFT Üniversitesi'nden Dr. Tasneem Akhter, Prof. Dr. Süleyman Enver ve Dr. Üzeyir Elbazi katılacak.

Konferansta GIFT Üniversitesi'nden Dr. Üzeyir Elbazi "Günümüz Dünyasında İslami Bankacılık ve Finans: Zorluklar-Fırsatlar" başlıklı bir sunum yapacak. Aynı üniversiteden Prof. Dr. Süleyman Enver "Pakistan Ekonomisine Genel Bir Bakış", Dr. Tasneem Akhter ise "GIFT Üniversitesi Örneğinde Pakistan'da Yüksek Öğrenim" başlıklı bir sunum gerçekleştirecek.

Alanında tanınmış akademisyenlerin katılımıyla gerçekleştirilecek program çerçevesinde, dinleyicilere Pakistan'da yüksek öğrenim ile ilgili bir sunum da yapılacak. - İSTANBUL

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İslami Bankacılık İticü'de Masaya Yatırılıyor - Son Dakika


Son Dakika

Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Son Dakika! İzmir'de 5 şiddetinde artçı bir deprem meydana geldi Ünlü isimler, Türkiye'yi ayağa kaldıran İzmir depreminin ardından sessiz kalamadı Enkaz altından kurtarılan Buse Hasyılmaz'ın nişanlısı açıkladı: Buse'nin durumu iyi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu İzmir'deki depremde denizde meydana gelen girdap kameralara yansıdı Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu