Son Dakika Haberleri: Fenerbahçeli Taraftarların Islıkladığı İsmail Köybaşı, Soyunma Odasında Ağladı

Fenerbahçeli Taraftarların Islıkladığı İsmail Köybaşı, Soyunma Odasında Ağladı

1 ay önce

Fenerbahçeli taraftarların Alanya ile oynanan maçta ıslıkladığı İsmail Köybaşı'nın, soyunma odasına gittiğinde ağladığı ortaya çıktı.

Fenerbahçe kaptanı Hasan Ali Kaldırım, Perşembe gününden bu yana maruz kaldığı yoğun gribal enfeksiyona rağmen Alanya maçında takımı yalnız bırakmadı ve sahaya çıktı. Maçtan sonra hayli bitkin görünen tecrübeli oyuncu, direkt soluğu hastanede aldı. Oyuncunun dün sabah saatlerinde anca kendine geldiği, ardından milli takım kampına katılmak üzere Riva'nın yolunu tuttuğu kaydedildi.

İSMAİL'İ AĞLATTILAR

Fenerbahçe'de Alanya maçında Şener'in sakatlanmasıyla oyuna giren İsmail Köybaşı, maçın sonlarına doğru taraftarın tepkisini çekmiş ve yuhalanmıştı. Yuhalamaya tepki gösteren İsmail, tüm takım taraftarı selamlarken direkt soyunma odasının yolunu tuttu. Tecrübeli oyuncunun soyunma odasında gözyaşlarını tutamayarak ağladığı, kimseyle tek kelime etmeden stattan ayrıldığı ifade edildi.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Patronlardan Asgari Ücret Açıklaması: Çalışanların Beklentisi Doğrultusunda Bir Karar Çıkacak "Korkuyorum" Diyen Fatih Portakal Hakkında Bir Suç Duyurusu Daha!

TSK'nın PKK'ya Yönelik Hava Operasyonu, Irak'ı Rahatsız Etti