Son Dakika Haberleri: İsmail Cem Parkı Yakında Vatandaşların Hizmetine Sunulacak

İsmail Cem Parkı Yakında Vatandaşların Hizmetine Sunulacak

4 gün önce

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir'in her mahalleye en az bir park kazandırılması hedefi doğrultusunda ilçe genelinde çoğu mahalleye parklar kazandırılıyor.

İsmail Cem Parkı Yakında Vatandaşların Hizmetine Sunulacak, System.String[]

Bu çalışmalar kapsamında Samandağ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Kurtderesi Mahallesi'nde yapılan İsmail Cem Parkı, yediden yetmişe herkesin rahatlıkla kullanabileceği örnek bir yaşam alanı haline geldi.

8000 metrekarelik alana yapılan ve büyük oranda yapımı tamamlanan parkta, engelli vatandaşlara yönelik engelsiz oyun grubu, spor aletleri, oturma gurupları kuruldu. 7'den 70'e her kesime hitap eden parkta yürüyüş ve koşu parkuru tamamlanmış olup, peyzaj çalışmaları, ağaç ve çiçek ekiminden sonra vatandaşların hizmetine sunulacak.

Samandağ Belediyesi tarafından yapılan açıklamada; " Belediye Başkanımız sayın Mithat Nehir'in öncülüğünde ilçemizin çoğu mahallesine yeni parklar ve yaşam alanları kazandırdık. Kurtderesi Mahallemizde 8000 metrekarelik alan üzerinde vatandaşlarımızın rahatça nefes alacağı, hoşça vakit geçirecekleri bir mekanı halkımıza kazandırıyoruz. Parkta bütün detaylar düşünülerek Samandağ'a yakışır bir yaşam olanı oluşturduk. Bu park Samandağ'a yeni bir soluk getirecek." İfadelerine yer verdi.
Elektrik, Doğal Gaz, Su ve Telekom Abonelikleri Artık e-Devlet'te Yapılabilecek Yıkamaya Verilen Yorganın İçinden Deste Deste Para Çıktı

Meteorolojiden İstanbul İçin Kar Yağışı Uyarısı Adnan Oktar, Cezaevinde de Rahat Durmadı!