İsmail Erdem: "Ataşehir'i Ekonomik Anlamda Çekim Merkezi Yapacağız" - Son Dakika

İsmail Erdem: "Ataşehir'i Ekonomik Anlamda Çekim Merkezi Yapacağız"

İsmail Erdem: "Ataşehir'i ekonomik anlamda çekim merkezi yapacağız" İsmail Erdem: "Ataşehirlilerin geleceğe umutla bakabilmesi için çalışacağız" İsmail Erdem: "Ataşehir'in kaybettiği 10 yılı telafi edeceğiz" İsmail Erdem: "Ataşehir dünya ekonomisine yön verecek" İşadamları ile bir araya...

İsmail Erdem: " Ataşehir'i ekonomik anlamda çekim merkezi yapacağız"

İsmail Erdem: "Ataşehirlilerin geleceğe umutla bakabilmesi için çalışacağız"

İsmail Erdem: "Ataşehir'in kaybettiği 10 yılı telafi edeceğiz"

İsmail Erdem: "Ataşehir dünya ekonomisine yön verecek"

İşadamları ile bir araya gelen İsmail Erdem Ataşehir projelerini anlattı


İSTANBUL - AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, Ataşehir'de istihdama ve ülke ekonomisine katkı sağlayan işadamları ile bir araya geldi.

İsmail Erdem'in, Ataşehir'e kazandıracağı projeleri ve yapacağı hizmetleri anlattığı programa Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ile birlikte Ataşehir'de işyeri/firması olan ve Ataşehir'de ikamet eden işadamları katıldı.

"Tüm Ataşehirlilerin geleceğe umutla bakabilmesi için çalışacağız"

Programda işadamlarına seslenen AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, "Bu akşam, işyeri Ataşehir'de olan, ekonomiye katkı sağlayan ve Ataşehir'de ikamet eden siz değerli iş adamlarımızla Ataşehir'in geleceğini konuşacağız. Ataşehir'i çekim merkezi haline getirecek, 1 Nisan'dan sonra hızlı bir şekilde hayata geçireceğimiz vizyon projelerimiz var. Tüm Ataşehirlilerin geleceğe umutla bakabilmesi için gece gündüz çalışacağız ve Ataşehir'in kaybettiği 10 yılı telafi edeceğiz." dedi.

"Hayali olmayanın üretimi olamaz"

Ataşehir'de işyeri olan ve Ataşehir'de ikamet eden işadamlarının dikkatle dinlediği Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, Ataşehir'de öncelikle imar problemlerini çözerek düzenli bir şehirleşmeyi hayata geçireceklerini söyledi. Ataşehir'de yeni eğitim, sağlık, spor, kültür sanat ve sosyal yaşam alanları kuracaklarını ve ilçeye yeşil alanlar kazandırarak Ataşehir'i geleceğe taşıyacaklarını söyleyen İsmail Erdem, "Ataşehir'in imar sorunlarını çözdükten sonra ilk olarak Cumhuriyet Meydanı'nı Ataşehir'e kazandıracağız. Sonra Millet Bahçeleri, Kayışdağı Seyir Terası, Teleferik Hattı, 1200 Yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Cumhuriyet Müzesi ve Kurtuluş Savaşı Panorama, Gençlik Merkezleri, Gençlik Akademisi ve Spor Akademisi ile Finans Müzesi gibi çok sayıda önemli projemizi Ataşehirlilerin hizmetine sunacağız. Hayali olmayanın üretimi olamaz. Hayal olmadan proje olmaz. Proje olmadan üretim gerçekleşmez" dedi.

"Ataşehir dünya ekonomisinin yönetildiği merkezlerden biri olacak"

Ataşehir'in ilçe statüsü kazanmasının ardından Finans Şehri olarak adlandırıldığını, ancak hem İstanbul hem Avrupa hem de dünya ölçeğinde Ataşehir'in finans konusunda öne çıkamadığını söyleyen Başkan İsmail Erdem, 1 Nisan'dan sonra Ataşehir'de Finans Müzesi kurarak, Ataşehir'i bu konuda öne çıkaracak ilk projelerini hayata geçireceklerini söyledi. Başkan Erdem; "Finans Müzesi ile birlikte Ataşehir'in finansa yönelik altyapısını 1 Nisan tarihinden sonra geliştirerek gerçekleştireceğiz. Ataşehir'in finans konusunda gelişim ivmesini yakalamasını sağlayacağız. Ataşehir gelecekte dünya ekonomisinin yönetildiği merkezlerden biri haline gelecek. Hem istihdama hem de Türkiye ekonomisine önemli bir katkı sunacağız" dedi.

YORUMLAR

Son Dakika

14:03 Oyunculuk hayaliyle evden kaçan genç kızın başına gelmeyen kalmadı! Sokaklarda kaldı, taciz edildi, bıçaklandı 13:50 Sevgilisinin arkadaşıyla yatakta basılan eski manken için mahkemeden zorla getirilme kararı 13:46 Otomobil satışında geçtiğimiz yıl pazarın %56'sını oluşturan dizel araçların oranı bu sene %42'ye geriledi 13:14 Kocasını minibüste başka kadınla yarı çıplak halde basan kadın, öfkeden deliye döndü 13:07 ABD'de koronavirüsü öldüren spreylere onay verildi 12:20 Google, Facebook şifrelerini çalan 25 uygulamayı Google Play'den kaldırdı 12:15 Emniyet kemeri hayat kurtardı! Trafik kazası geçiren sunucu Zeynep Tandoğan ölümden döndü 12:00 Bakan Albayrak ve ailesine hakaret eden zanlının mahkemedeki ifadesi ortaya çıktı: İroni yapmak istemiştim 11:49 3 yaşındaki kuzenine sigara içiren sorumsuz kuzenin ailesi ilk kez konuştu: Korktu, ağladı, çok pişman 11:38 Starbucks'ta Müslüman kadına ayrımcılık: Bardağına "Ayşe" yerine "DEAŞ" yazdılar 10:45 Yüzlerce tatilciye "helal otel" şoku! Ödeme yaptıkları otelin konseptinin değiştiğini öğrendiler 10:16 Bilim Kurulu Üyesi Ateş Kara, koronavirüs için avantajlı ve dezavantajlı kan gruplarını paylaştı 23:49 İran koronavirüs salgınında ikinci dalgayı yaşadığını kabul etti 23:14 Başakşehir'in ilk golü sonrası yöneticiler tribünde birbirine girdi 20:28 Son Dakika: İstanbul'un ardından 5 ilimizde daha asker uğurlama törenlerine yasak geldi