İsmail Erdem'den Ataşehirli Spor Kulüplerine Tam Destek - Son Dakika

İsmail Erdem'den Ataşehirli Spor Kulüplerine Tam Destek

İsmail Erdem'den Ataşehirli spor kulüplerine tam destekİSTANBUL - AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, "Ataşehir'i sporun başkenti yaparız. Burada çok fazla genç var. İmkanlar Sancaktepe'ye göre daha iyi" dedi.

İsmail Erdem'den Ataşehirli spor kulüplerine tam destek


İSTANBUL - AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, "Ataşehir'i sporun başkenti yaparız. Burada çok fazla genç var. İmkanlar Sancaktepe'ye göre daha iyi" dedi.

Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem, Ataşehir'deki spor kulüpleri ile bir araya geldi. Başkan İsmail Erdem İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden sonra en fazla lisanslı sporcuya ait belediye olan Sancaktepe Belediyesi'nde spora yaptıkları hizmetlerden söz etti.

"Spora yatırım geleceğe yatırım"

Spora yapılan yatırımın geleceğe yatırım olduğunun altını çizen Başkan İsmail Erdem, "Sporu, kültürle, sanat ve eğitimle birleştiriyoruz. Bir de çevreyi eklersek, bunları yerine getiren toplum ileri toplum olur. Bunları yerine getiren milletler de hükmetmeye başlar" dedi.

"Ataşehir'i sporun başkenti yaparız"

Ataşehir'i sporun başkenti yaparız diyen Erdem, "Burada çok fazla genç var. İmkanlar Sancaktepe'ye göre daha iyi ama tesisleşme sıfır. Çamur sahada top oynanıyor. Hangi çağda yaşıyoruz. 1 Nisan'dan sonra İnşallah hep beraber oluruz. Her yapacağınız faaliyette lojistik desteği sağlarız. Biz burada göreve geldiğimiz zaman sizde isteyeceksiniz. İstemekten sıkılmayın. Kapılarımız, gönül kapılarımız açık. Spora yatırım yapıldığında uzun vadede bu millet meyveleri toplar. Bizim üzerimize düşen noktalarda her zaman gönül kapımız açık" şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Son Dakika

17:51 Türkiye'nin en yüksek köprüsü 11 Temmuz'da açılacak 17:27 Kılıçdaroğlu'dan İBB'ye atanan Can Akın Çağlar'la ilgili tartışmalara tek cümlelik yanıt 17:03 İzmir'de ekmek ücretlerine yüzde 20 zam yapıldı 16:05 Bakırköy Belediyesi, havai fişek kullanımını yasakladı 15:03 13 yaşındayken tecavüz ettiği öğrencisiyle evlenen kadın öğretmen kanserden öldü 14:33 4 yaşındaki çocuğunu komşusuna bırakan annenin sır dolu intiharı 14:29 Maskesiz görüntülenen Hatice, açıklamasıyla pes dedirtti 13:01 Ünlü iş insanının eşi, şiddet gördüğünü belirterek boşanma davası açtı 12:04 Yapımcı Mustafa Uslu, kendisini öldürmekle tehdit eden kişilere suçüstü baskın düzenletti 11:22 Milli antrenör, sevgilisinden kaçıp salonuna sığınan kadına böyle sahip çıktı 11:09 Son dakika: FETÖ elebaşının yeğeni Zeynep Gülen'e 2 yıl 7 ay hapis cezası verildi 08:20 Hatalı basılan 50 TL'ye, 75 bin lira teklif edildi 07:54 Abdulkadir Selvi, edindiği kulis bilgileriyle mahkemenin kararını erkenden duyurdu: Ayasofya cami olacak 07:47 Listeye beş il daha eklendi, asker uğurlamanın yasaklandığı il sayısı 24'e yükseldi 07:33 İmamoğlu, İBB'ye yapılan son atama için CHP'den gelen tepkilere yanıt verdi