İso 14. Sanayi Kongresi "Yerliliğe" Vurgu Yapacak - Son Dakika

İso 14. Sanayi Kongresi "Yerliliğe" Vurgu Yapacak

22.04.2019 14:12
İso 14. Sanayi Kongresi

İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) sanayicilere yol gösterme vizyonuyla hayata geçirdiği Sanayi Kongresi'nin 14'üncüsü "yerlilik" temasıyla 2 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) sanayicilere yol gösterme vizyonuyla hayata geçirdiği Sanayi Kongresi'nin 14'üncüsü "yerlilik" temasıyla 2 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

İSO'nun açıklamasına göre, küresel rekabetteki gelişmeler ve oluşan yeni fırsatlar konusunda tüm sanayicilere yol gösterme vizyonuyla düzenlenen Sanayi Kongresi'nin 14'üncüsünü 2 Mayıs'ta Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek

Yeni nesil interaktif formatta düzenlenecek ve "Yerli Ama Evrensel, Bugün Ama Gelecek" ana temasıyla "yerlilik" kavramına vurgu yapacak İSO 14. Sanayi Kongresi, sanayi, akademi ve medya dünyasından uzman konuklarının katılımıyla üretim, iş birliği ve toplumsal fayda odaklı sürdürülebilir sanayinin geleceği için ışık tutacak.

Kongrede "yerlilik" teması, "Dünyada Korumacılık Rüzgarı ve Küresel Rekabet Gücümüzün Geleceği", "Toplumdaki Yerli ve Yabancı Ürün Algısı", "Bilgi Üretiminde de Yerlilik", "Yerlileşmede Küresel Etkileşimin Önemi, Küresel Gücü Olan Yerlileşme" gibi farklı boyutlarla düzenlenecek panel, konferans ve çalıştaylarda ele alınacak.

Kongrenin bu yılki ana konuşmacısı; Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) İcra Direktörü Prof. Dr. Güven Sak olacak.

İSO 14. Sanayi Kongresi'ne BKM Mutfak Oyuncuları Bülent Emrah Parlak, Şahin Irmak, Gülhan Tekin, Burcu Gönder ve Ersin Korkut da özel gösterimleriyle renk katacak.

İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay ve İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan'ın ev sahipliğinde İSO Yönetim Kurulu üyeleri ile çok sayıda sanayicinin de katılacağı kongre gün boyunca sürecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi İso 14. Sanayi Kongresi 'Yerliliğe' Vurgu Yapacak - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR
500

Son Dakika

İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti 00:10 İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu 22:39 Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı 21:55 Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı
Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı 21:03 Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü 18:12 Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda 17:35 Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda
Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor 16:03 Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı 14:07 İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı
Advertisement