İspanya'da görülen 2 metrelik dev yılan panik yarattı - Son Dakika

İspanya'da görülen 2 metrelik dev yılan panik yarattı

İspanya'da bir evin verandasında görüntülenen 2 metrelik dev yılan bölge halkında panik yarattı. Polisin yardımıyla yakalanan yılan daha sonra doğaya bırakıldı.

Havaların giderek ısınması, hem ülkemizde hem de dünyada yılanların yuvalarından çıkmaya başlamasına neden oldu. İspanya'nın Alicante şehrinde görülen 2 metrelik yılan ise görenleri korkuttu.

BÖLGE HALKI KORKTU, POLİSLER YAKALADI

İspanya'nın Bigastro kasabasında bir evin verandasında görüntülenen 2 metrelik yılan panik yarattı. İspanya'nın Alicante şehrinde bulunan Bigastro kasabası sakinleri, hava sıcaklıklarının artmasıyla ortaya çıkan devasa yılanı görüntülemeyi de ihmal etmedi. Bigastro Polisi'nden gelen memurlar iki metrelik yılanı yakalayarak daha sonra doğaya saldı.

ÖLÜMCÜL DEĞİL

İspanya'nın Akdeniz kıyı bölgesinde sıkça görülen bu tür yılanlara, Alicante'nin Vega Baja kısmında rastlanıyor. Isırığı zehirli olan çukurbaşlı yılan ölümcül olmasa da yine de insanları korkutuyor.

YORUMLAR (3)

Son Dakika

23:53 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş yanıt verdi: Ayasofya Camii'nin ismi değişecek mi? 22:56 LGS sınavına giren öğrencinin cevap kağıdı kayboldu 22:56 Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu vatandaşı azarladı: Terbiyesizlik yapma lan 21:48 Şeyma Subaşı'nın fiziğini sergilediği paylaşımlarına beğeni yağıyor 21:08 Türkiye'nin Ayasofya'yı ibadete açması Yunanistan'ı çıldırttı! Küstah yaptırım çağrısı 20:57 Kalın'dan UNESCO'ya sert yanıt: Ayasofya cami olunca neden 'dünya mirası' statüsünü kaybedecek? 20:32 Duygu Özaslan, "Kilo aldı" eleştirilerine pembe bikinili pozla yanıt verdi 19:18 2500 yıllık cinayet, hızlı tren kazısında ortaya çıktı 18:58 Tuzla İçmeler Marmaray Durağı'nda bir kişi intihar etti 18:45 Otopside boynunda ip izine rastlanan 6 yaşındaki kızın annesinin feryadı yürekleri dağladı 17:54 Kamuoyunun tepkisini çeken dağ keçilerinin avlanma ihalesi iptal edildi 17:16 Ayasofya kararı Yunanistan'ı çıldırttı! Atatürk'ün Selanik'teki evi için iğrenç teklif 15:37 Francesca Cipriani'den Can Yaman itirafı: Bütün gece bana kur yaptı, sonra da bana cevap vermedi 14:54 Dünyaca ünlü sahilimizde "Çok fazla normalleştik" dedirten görüntüler 14:14 Rus genç kız dalış yaparken fark etti, denizden çıkan şeye kimse inanamadı