Son Dakika Haberleri: İspanyda'da matador, şov yapayım derken canından oluyordu!

İspanyda'da matador, şov yapayım derken canından oluyordu!

14 gün önce

Madrid'de yapılan boğa güreşinde matador Roman Collado, kılıç ile boğaya vurmaya çalışırken boğa, boynuzunu matadora sapladı. Collado'nun atar damarında yırtık oluştuğu ve iki ameliyat geçirdiği ifade edildi.

İspanya'nın Madrid şehrinde yapılan boğa güreşinde 26 yaşındaki matador Roman Collado, elinde kılıç ile boğaya vurup öldürmeye çalışırken boğa boynuzunu matadorun bacağına sapladı. Ardından boğa, matadoru havaya kaldırıp yere vurdu.

2 KEZ AMELİYAT OLDU

Bu sırada matadorun arkadaşları koşup boğanın dikkatini dağıtarak Collado'yu boğanın boynuzlarından kurtardı. Arkadaşları tarafından sağlık merkezine kaldırılan matadorun uyluk atar damarında yırtık oluştuğu, damarın tekrar dikilmesi için iki ameliyat geçirdiği belirtildi.

BOĞA HAYATINI KAYBETTİ

Collado'nun arkadaşı matadorun durumunun iyi olduğunu ancak yoğun bakımda tutulmaya devam ettiğini, boğanın ise aldığı darbeler ile hayatını kaybettiğini belirtti.

İspanyda'da matador, şov yapayım derken canından oluyordu!
Haber Yayın Tarihi : 11.06.2019 06:03 

YORUMLAR


Çanakkale Köprüsü yatırımcıların Lapseki'ye talebini artırdı Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir