İspanyol polisinden 'Haşhaş'ın Messi'si adlı uyuşturucu çetesine darbe - Son Dakika

İspanyol polisinden 'Haşhaş'ın Messi'si adlı uyuşturucu çetesine darbe

16.09.2019 15:45
İspanyol polisinden 'Haşhaş'ın Messi'si adlı uyuşturucu çetesine darbe, System.String[]

İspanyol polisi Pazar günü yaptığı bir uyuşturucu operasyonuyla 'Haşhaşın Messi'si' olarak bilinen kaçakçılık örgütü liderinin tedarik zincirine darbe vurdu. Fas asıllı örgüt lideri Abdullah El Haj ise polisten kaçmaya devam ediyor.

İspanyol polisi pazar günü yaptığı bir uyuşturucu operasyonuyla 'Haşhaşın Messi'si' olarak bilinen kaçakçılık örgütü liderinin tedarik zincirine darbe vurdu. Fas asıllı örgüt lideri Abdullah El Haj ise polisten kaçmaya devam ediyor.

Operasyon Şubat ayında İngiliz toprağı kabul edilen Cebelitarık özerk bölgesinde bir teknenin üç kişiyle birlikte batmak üzere olduğu sırada bulunması ile başladı. Teknede 84 koli uyuşturucu bulan polisler kaçakçıların buradan Kuzey Amerika'ya deniz yoluyla uyuşturucu kaçırdığını tespit etti.

İspanyol polisinden 'Haşhaş'ın Messi'si adlı uyuşturucu çetesine darbe

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya İspanyol polisinden 'Haşhaş'ın Messi'si adlı uyuşturucu çetesine darbe - Son Dakika Dünya

YORUMLAR

Son Dakika

İddialı pozlarıyla gündeme gelen Ebru Polat, yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülendi Provokatörler rahat durmuyor! Fransa'da "Allah'u Ekber" diyerek polise saldıran kişi aşırı sağcı çıktı Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici