Son Dakika Haberleri: İspanyol Tenisçi Rafael Nadal, Bir Süre Daha Korta Çıkamayacak

İspanyol Tenisçi Rafael Nadal, Bir Süre Daha Korta Çıkamayacak

2 yıl önce

Bir süre daha korta çıkamayacağını açıklayan İspanyol tenisçi Rafael Nadal, "Miami Açık ve Indian Wells'e katılamayacağım. İyileşmek için zamana ihtiyacım var" dedi.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından açıklamalarda bulunan 31 yaşındaki tenisçi, son katıldığı Meksika Açık'ta kalçasındaki eski sakatlığının yeniden nüks ettiğini belirterek, "Miami Açık ve Indian Wells'e katılamayacağım. İyileşmek için zamana ihtiyacım var." ifadelerini kullandı.

"UMARIM GELECEK YIL SEVENLERİMLE BULUŞURUM"

Sakatlığı nedeniyle çok fazla ağrı çektiğini kaydeden Nadal, " ABD'deki turnuvalara katılamayacak olmam çok üzücü. Umarım gelecek yıl oradaki sevenlerimle yeniden buluşurum." değerlendirmesinde bulundu.

Zirvedeki yerini ezeli rakibi İsviçreli Roger Federer'e geçen ay kaptıran Nadal'ın, toprak zemin turnuvalarına kadar iyileşmesi bekleniyor.


YORUMLAR


Semt Pazarında Satılan Hazır Mezarları Görenler Şaşırıp Kaldı Günde 25 Litre Su İçen 66 Yaşındaki Kadın, Hayat Hikayesiyle Ağızları Açık Bıraktı! Tuvaletin Duvarına Yazılan Taciz İddiası, Üniversiteyi Karıştırdı