Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Isparta'da KGYS Kameraları Tarafından Kaydedilen Trafik Kazaları Yayınlandı - Son Dakika

Isparta'da KGYS Kameraları Tarafından Kaydedilen Trafik Kazaları Yayınlandı

Isparta il merkezinde geçtiğimiz ağustos ayında meydana gelen trafik kazaları, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameraları tarafından kaydedildi. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan görüntülerde, kazaların sürücü dikkatsizliğinden kaynaklandığı görüldü. Görüntülerde, otomobilin aniden sola dönüş yapması sonucu motosikletli sürücüyle çarpışma, otomobilin aydınlatma direğine çarpması ve hafif ticari aracın kırmızı ışıkta bekleyen otomobile çarpması gibi olaylar yer aldı.

24.09.2023 - 19:23,

Isparta'da meydana gelen trafik kazaları kameralara yansıdı

ISPARTA - Isparta'da ağustos ayında meydana gelen ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemi kameraları tarafından kaydedilen trafik kazaları yayınlandı.

Isparta il merkezinde geçtiğimiz ağustos ayında meydana gelen ve KGYS kameraları tarafından kaydedilen trafik kazaları yayınlandı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından "Biraz daha dikkatli olsalardı bu kazalar olmayabilirdi" mesajıyla yayınlanan görüntülerde 3 kazanın da sürücü dikkatsizliğinden kaynaklandığı görüldü.

Görüntülerde birinci kaza Kepeci mahallesi İstasyon caddesinde seyir halinde olan bir otomobilin aniden sola dönüş manevrası yapması sonucu arkadan gelen motosikletli sürücü ile çarpışması görülüyor. İkinci kazanın ise Kutlubey mahallesi 6 Mart caddesi üzerinde seyir halinde olan otomobilin dikkatsizlik sonucu yol kenarında bulunan aydınlatma direğine çarptığı ve KGYS kameraları tarafından kaydedilen üçüncü kazanın ise çevre yolu üzerinde seyir halinde olan hafif ticari aracın kırmızı ışıkta bekleyen diğer iki otomobile arkadan çarpması sonucu meydana gelen maddi hasarlı kaza yer alıyor.

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Isparta'da KGYS Kameraları Tarafından Kaydedilen Trafik Kazaları Yayınlandı - Son Dakika


Advertisement