Isparta'da Kovid-19 vakalarının arttığı beldede kahvehaneler kapatıldı - Son Dakika

Isparta'da Kovid-19 vakalarının arttığı beldede kahvehaneler kapatıldı

22.10.2020 20:52
Isparta'da Kovid-19 vakalarının arttığı beldede kahvehaneler kapatıldı, System.String[]

Isparta'nın Senirkent ilçesine bağlı Büyükkabaca beldesinde korona virüs (Covid-19) vakaları ve bu vakaların temaslı olduğu kişilerin artması nedeniyle kahvehaneler geçici süreyle kapatıldı.

Isparta'nın Senirkent ilçesine bağlı Büyükkabaca beldesinde korona virüs (Covid-19) vakaları ve bu vakaların temaslı olduğu kişilerin artması nedeniyle kahvehaneler geçici süreyle kapatıldı.

Senirkent İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, Büyükkabaca beldesinde pozitif vaka ve temaslı sayısının artması sebebiyle korona virüs salgınının daha fazla yayılmasını önlemek amacıyla yeni ek tedbirler aldı. Konuyla ilgili Senirkent Kaymakamlığından yapılan açıklamada, "Büyükkabaca kasabasında kahvehane ve kıraathanelerde müşterilerin işletme içinde ve dışında oturmaları, müşterilere hizmet sunumunun ikinci bir karara kadar yasaklanmasına, Büyükkabaca kasabasında pastaneler, fırınlar, unlu mamül satışı yapan vb. yerler satışlarına devam edecek fakat müşteriler işletme içinde ve dışında oturmayacak, işletmelerde müşterilere hizmet sunumu yapılmamasına karar verilmiştir" denildi. - ISPARTA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Isparta'da Kovid-19 vakalarının arttığı beldede kahvehaneler kapatıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kameralara yakalandı Ekim ayında çiçek açıp, meyve veren armut ağacı şaşırttı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!