Isparta'da okullar kar nedeniyle tatil edildi - (3) Yeniden - Son Dakika

Isparta'da okullar kar nedeniyle tatil edildi - (3) Yeniden

07.01.2020 00:29
Isparta'da okullar kar nedeniyle tatil edildi - (3) Yeniden, System.String[]

NOT: Kaynağından yapılan düzeltme ile Aksu ilçesinde eğitime ara verilmediği öğrenildi.

NOT: Kaynağından yapılan düzeltme ile Aksu ilçesinde eğitime ara verilmediği öğrenildi. Aksu ilçesi çıkartılarak haber yeniden geçildi.

--------------

Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, - ISPARTA'da devam eden kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve 6 ilçenin tamamında, 2 ilçenin ise taşımalı eğitim yapılan okullarında ve bazı köylerinde eğitime ara verildi. Isparta'da dün gece başlayan ve etkisini artırarak devam eden kar yağışı nedeniyle kent merkezi, belde ve köyleriyle Şarkikaraağaç, Eğirdir, Gelendost, Senirkent, Uluborlu ve Yenişarbademli ilçelerinin merkez, belde ve köylerinde, Yalvaç ilçesinin taşımalı eğitim yapan okulları ile belde ve köylerdeki okullarda, Sütçüler ilçesinin ise Kesme ve Kasımlar köylerindeki okullarda 7 Ocak Salı günü eğitim öğretime 1 gün ara verildiği açıklandı.


- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Isparta'da okullar kar nedeniyle tatil edildi - (3) Yeniden - Son Dakika


Son Dakika

Binali Yıldırım Karabağ'ın kalbi olan Şuşa kentini sordu, Aliyev neşeyle cevap verdi: Bir nefes kadar yakınız Viyana'daki saldırıdan kan donduran görüntüler! Vurdu, gitti, geri dönüp tekrar ateş etti Ayda bebek hastaneye götürülürken ağzından tek kelime döküldü: Anne İzmir'de yıkılan binanın enkazından 91. saatte kurtarılan Ayda bebeğin ilk isteği ayran ve su oldu Görüntü İzmir'den! Anne, depreme uykuda yakalanan çocuğunu böyle korudu Kasımda kiralara en fazla yüzde 11,74 oranında zam yapılabilecek! İşte kiraya göre fiyat artışı İzmir'de 91 saat sonra enkaz altından çıkartılan 3 yaşındaki Ayda'nın ilk görüntüsü Son Dakika! İzmir'de 91. saatte kurtarma ekipleri enkaz altındaki 3 yaşındaki Ayda'ya canlı ulaştı