Son Dakika Haberleri: İsrail Başbakanı Netenyahu'nun Evine Polisten Yolsuzluk Baskını

İsrail Başbakanı Netenyahu'nun Evine Polisten Yolsuzluk Baskını

12 ay önce

İsrail polisi, yolsuzluk ve rüşvet iddialarıyla ilgili Başbakan Netenyahu'nun evine girdi. Başbakan konutunda sorguya alındı.

İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, iş adamlarından rüşvet ve pahalı hediyeler aldığı gerekçesiyle resmi konutunda 6. kez sorguya alındı.

POLİS ARAMA YAPTI

İsrail polisinin, Başbakan Benjamin Netanyahu'nun resmi konutuna girdiği ve yolsuzluk iddialarıyla ilgili arama yaptığı belirtildi.

İŞ ADAMINA VİZE İÇİN YARDIM ETTİĞİ İDDİA EDİLİYOR

Polis Netanyahu'nun, Arnon Milchan'ın da aralarında bulunduğu birçok iş adamından pahalı purolar, şampanya ve mücevher dahil olmak üzere rüşvet almasından şüpheleniyor. Ayrıca Netanyahu'nun iş adamı Milchan'a ABD vizesi almasına da yardım ettiği iddia edildi.

EŞİNİN DE HEDİYE ALDIĞI İDDİA EDİLİYOR

General Koresh Barnour'un Milchan başkanlığında yürütülen soruşturmada, Avustralyalı milyarder James Packer'ın, Netanyahu'ya sunduğu iddia edilen hediyelerin yanı sıra Netanyahu'nun eşi Sara'ya da verildiği iddia edilen hediyeler de iddialar arasında yer alıyor.
Cinayetle Noktalanan Polis ve Astsubay Arasındaki Yasak İlişki Kavgasının Detayları Ortaya Çıktı! Resmi Gazete'de Yayımlandı! Tarım Danışmanı İçin 38 Bin TL Destek Verilecek

Son Dakika! Ünlü YouTuber Emre Özkan Hayatını Kaybetti