İsrail'de Dışişleri Bakanı ile Ulaştırma Bakanı "Dubai" konusunda karşı karşıya geldi - Son Dakika
İsrail'de Dışişleri Bakanı ile Ulaştırma Bakanı "Dubai" konusunda karşı karşıya geldi

İsrail'de Dışişleri Bakanı ile Ulaştırma Bakanı "Dubai" konusunda karşı karşıya geldi

22.03.2023 18:57

İsrail Dışişleri Bakanı Eli Cohen, Ulaştırma Bakanı Miri Regev'in, "Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) Dubai kentini ziyaretten hoşlanmadığını ve oraya bir daha gitmeyeceğini" söylemesinin ardından Dubai'yi öven paylaşımlarda bulundu.

İsrail Dışişleri Bakanı Eli Cohen, Ulaştırma Bakanı Miri Regev'in, " Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) Dubai kentini ziyaretten hoşlanmadığını ve oraya bir daha gitmeyeceğini" söylemesinin ardından Dubai'yi öven paylaşımlarda bulundu.

The Times of Israel'in haberine göre, Dışişleri Bakanı Cohen, paylaştığı görüntüde, "Dubai ziyaret etmek için harika bir yer. 1 milyondan fazla İsraillinin de ziyaret etmek için Dubai'yi seçmesi tesadüf değil." ifadelerini kullandı.

Cohen, ülkesinin BAE ile ilişkisinin stratejik olduğunu ve İsrail'in bu ilişkiyi güçlendirmek için çalışmaya devam edeceğini vurguladı.

Twitter hesabından da BAE Devlet Başkanı Muhammed bin Zayid Al Nahyan ile el sıkıştığı fotoğrafını paylaşan Cohen, paylaşımında kalpli emoji bulunan "Dubai'yi seviyorum" ifadesine yer verdi.

BAE'ye giden İsrail Ulaştırma Bakanı Miri Regev, bugün yaptığı açıklamada, "Dubai'den hoşlanmadım. Oraya bir daha gitmeyeceğim." demişti.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel İsrail'de Dışişleri Bakanı ile Ulaştırma Bakanı 'Dubai' konusunda karşı karşıya geldi - Son Dakika


Advertisement