Son Dakika Haberleri: İsrailli Askerler, Mülteci Kampını Basıp Filistinli Çocukları Gözaltına Aldı

İsrailli Askerler, Mülteci Kampını Basıp Filistinli Çocukları Gözaltına Aldı

5 ay önce

Zulümde sınır tanımayan İsrailli askerler, Batı Şeria'nın güneyindeki Beytüllahim şehrinde Aida mülteci kampında bulunan bir grup Filistinli çocuğu gözaltına aldı.

İsrailli askerler, Batı Şeria'nın güneyindeki Beytüllahim şehrinde Aida mülteci kampında bulunan bir grup Filistinli çocuğu gözaltına aldı.

KUDÜS PROTESTOLARININ 7. GÜNÜNDE DE İSRAİL ÇOCUKLARI HEDEF ALDI

 ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma kararına tepki olarak Filistinlilerin gerçekleştirdiği protestolar 7'nci gününde. Batı Şeria'da Ramallah ve Beytüllahim'de Filistinlilerle İsrail askerleri arasında çatışmalar yaşanırken, İsrailli askerler Beytüllahim'deki Aida mülteci kampında bulunan bir grup Filistinli çocuğu gözaltına aldı.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYAYI AYAĞA KALDIRDI

Sosyal medyada paylaşılan gözaltı görüntüleri büyük tepkilere neden oldu. Filistin Mahkumlar Kulübü'nden yapılan açıklamada, Trump'ın Kudüs kararından sonra İsrail askerleri tarafından gözaltına alınan Filistinli sayısının 230'u geçtiği belirtildi.
Gün Ortasında Balıkçı Ağlarının Üzerinde İlişkiye Girdiler CHP'nin Anketinde Cumhurbaşkanı Adaylığı İçin Kılıçdaroğlu'nun İsmi Çıktı

"Aday Olacak mısınız" Sorusuna Kılıçdaroğlu'ndan Yanıt: Partim Karar Verir