Son Dakika Haberleri: "İşsizliğin Çözümü Meslek Liseleri"

"İşsizliğin Çözümü Meslek Liseleri"

8 yıl önce

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, işsizliğin en önemli çözüm noktasının meslek liseleri olduğunu kaydetti.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, işsizliğin en önemli çözüm noktasının meslek liseleri olduğunu kaydetti.


Atilla Gülsar ve Milli Eğitim Başdenetçisi Hikmet Erdoğan, Faik Çelik Kız Meslek ve Teknik Lisesi'nde incelemelerde bulundu.


İl ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerinin de katıldığı çalışmada mesleki eğitim konusunda değerlendirmelerde bulunan Atilla Gülsar, meslek seçiminin önemine vurgu yaptı. Gülsar, işsizliğin en önemli çözüm noktasının meslek liseleri olduğuna inandığını söyledi.


Atilla Gülsar, "Burada bulunan yönetici ve öğretmenlerimizin yaptıkları işten heyecan ve haz duyarak aktif bir şekilde çalıştıklarını görüyoruz. Şehrimizde bulunan Milli Eğitim Denetçilerimizin de bu güzide okulumuzu görmeden ayrılmalarını istemedik." dedi.


Eğitim denetçileriyle birlikte okulu gezen Milli Eğitim Bakanlığı Başdenetçisi Hikmet Erdoğan ise Faik Çelik Kız Meslek ve Teknik Lisesi'nde birçok okula örnek teşkil edecek bir çalışma ortamı gördüğünü belirtti.


Öğrencilerle sohbet eden Erdoğan, " Türkiye'nin beşinci büyük kenti olan Bursa binlerce yıldır kültür mirası ile iç içe yaşamış, tarihini günümüze kadar ulaştırmayı başarmış bu güzel şehirde bulunmaktan dolayı çok mutluyuz. Öğrencilerimizin güzel çalışmalarını görmekten gurur duydum. Faik Çelik Kız teknik ve Meslek Lisesi idareci ve öğretmenlerini kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum." şeklinde konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 10:32 Kaynak: CHAGüldür Güldür oyuncusu Ecem Erkek, mini elbiseli pozuyla beğeni yağmuruna tutuldu
Yolcu otobüsünde iğrenç olay! Muavin, arka koltuğa geçirdiği kadını taciz etti Uyuşturucu operasyonunda yakalanan genç kız: Pişman değilim