Son Dakika Haberleri: İstanbul Adliyesi'nde Partililer ve Güvenlik Görevlileri Arasında Arbede Yaşandı

İstanbul Adliyesi'nde Partililer ve Güvenlik Görevlileri Arasında Arbede Yaşandı

5 gün önce

- İstanbul Adliyesi'nde partililer ve güvenlik görevlileri arasında arbede yaşandıİSTANBUL - Mazbatasını almak üzere İstanbul Adliyesi'nde bulunan İl Seçim Kurulu'na gelen Ekrem İmamoğlu'na çok sayıda partili de eşlik etti.

- İstanbul Adliyesi'nde partililer ve güvenlik görevlileri arasında arbede yaşandı

İSTANBUL - Mazbatasını almak üzere İstanbul Adliyesi'nde bulunan İl Seçim Kurulu'na gelen Ekrem İmamoğlu'na çok sayıda partili de eşlik etti. Adliyede kalabalıktan dolayı izdiham yaşandığı görülürken partililer ve güvenlik görevlileri arasında da arbede çıktı.
YSK sonuçlarına göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu mazbatasını almak üzere İstanbul Adliyesi'nde bulunan İl Seçim Kurulu'na geldi. İmamoğlu'na eşi dilek İmamoğlu ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun yanı sıra çok sayıda partili eşlik etti. Adliye'de kalabalıktan dolayı izdiham yaşandığı görülürken partililer ve güvenlik görevlileri arasında da arbede çıktı. Arbede kısa sürede yatıştı.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:21 Kaynak: İHADolar Yeni Güne Nasıl Başladı? İşte Güncel Rakamlar Ekrem İmamoğlu, İBB'nin Meclis Toplantısında İstiklal Marşı'nı Yanlış Okudu Halil ve Hamit Altıntop Kardeşler Bankaya Açtıkları Davayı Kazandı, 1 Milyon Lira Alacaklar! Temizlik Fırçası Satan 14 Yaşındaki İsa 23 Nisan'dan Habersiz