Son Dakika Haberleri: İstanbul Adliyesi'nde CHP'liler ile Güvenlik Görevlileri Arasında Referandum Gerginliği

İstanbul Adliyesi'nde CHP'liler ile Güvenlik Görevlileri Arasında Referandum Gerginliği

10 ay önce

Referandum sonuçlarına itiraz etmek için İl Seçim Kurulu'nun bulunduğu İstanbul Adliyesi'ne gelen CHP'li üyelerle güvenlik görevlileri arasında arbede yaşandı.

Referandum sonuçlarına itiraz eden Cumhuriyet Halk Partisi üyesi bir grup, İl Seçim Kurulu'nun bulunduğu İstanbul Adliyesi'ne geldi. İçeri giren grup, slogan atmaya başlayınca güvenlik görevlilerİ ile arbede yaşandı.

POLİS TARAFINDAN UYARILDILAR

 CHP üyeleri İstanbul Adliyesi önünde basın açıklaması yaparak referandum sonuçlarına itiraz etti. YSK'yı protesto eden grup, itiraz dilekçelerini vermek üzere İl Seçim Kurulu'nun bulunduğu adliye girdi. Adliye içerisinde slogan atmaya başlayan grup, polis tarafından uyarıldı. Bu sırada güvenlik görevlileri adliyeye grubun diğer üyelerinin girmesini engelledi. Grup üyeleri ile güvenlik görevlileri ve polis arasında yaşanan gerginlik, arbedeye dönüştü. Bir süre sonra grup üyeleri sakinleştirildi.Rakipleri Zirve Yaparken Nazlı Çelik, Reytinglerde Dibi Gördü Başbakan Yıldırım, Nijerli Mevkidaşını Resmi Törenle Karşıladı, Kıyafeti Dikkat Çekti
UEFA Uluslar Liginde Türkiye'nin Rakipleri Belli Oldu