İstanbul Altın Zambak Ödülleri Sahiplerini Buldu - Son Dakika

İstanbul Altın Zambak Ödülleri Sahiplerini Buldu

2 yıl önce

İstanbul Altın Zambak Ödülleri sahiplerini buldu TGRT Haber'e Altın Zambak ödülüİSTANBUL - Beşiktaş'ta düzenlenen İstanbul Altın Zambak Ödülleri sahiplerini buldu.

İstanbul Altın Zambak Ödülleri Sahiplerini Buldu, System.String[]

İstanbul Altın Zambak Ödülleri sahiplerini buldu

TGRT Haber'e Altın Zambak ödülü


İSTANBUL - Beşiktaş'ta düzenlenen İstanbul Altın Zambak Ödülleri sahiplerini buldu. Yılın en iyi televizyon habercisi ödülünü TGRT Haber Koordinatörü Bülent Çöltekin aldı.

İş, spor, ve sanat dünyasın en iyilerinin buluştuğu İstanbul Altın Zambak Ödülleri, Beşiktaş Akatlar Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Düzenlenen gecede TGRT Haber Koordinatörü Bülent Çöltekin halkın oylarıyla belirlendiği yılın en iyi televizyon habercisi ödülünü aldı. Gecede Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman yılın en iyi kulüp başkanı ödülüne layık görülürken, yılın en iyi belediyesi ödülü Beşiktaş Belediyesi'nin oldu. Ödül, Beşiktaş Belediyesi adına Başkan vekili Tahir Doğaç'a verildi.

Yılın en iyi televizyon habercisi ödülünü alan TGRT Haber Koordinatörü Bülent Çöltekin yaptığı konuşmada, "Bu TGRT Haber ailesinin başarısı. Ben sadece bir aracıyım. Onlarsız olmaz. Teşekkür ederim" dedi.

İstanbul Altın Zambak Ödülleri Sahiplerini Buldu

Haber Yayın Tarihi: 06.12.2018 12:44 Kaynak: İHASon Dakika

Uygunsuz görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Berk Oktay'dan dava sonrası ilk açıklama: Namus davamdır
Davutoğlu ve Babacan'ın fotoğrafını paylaşan Cem Uzan'dan yeni iddia: Belgeler elimde yargılanacaksınız İçişleri Bakanı Soylu: Her şeyi bırakıp gazetecilik yapmak istiyorum