Son Dakika Haberleri: İstanbul- Arkadaşının Aracını Silah Zoruyla Alarak Kaçtı

İstanbul- Arkadaşının Aracını Silah Zoruyla Alarak Kaçtı

3 gün önce

Beylikdüzü'nden arkadaşının otomobilini silah zoruyla gasp edip kaçtığı iddia edilen şüpheli kaza yaptı.

Beylikdüzü'nden arkadaşının otomobilini silah zoruyla gasp edip kaçtığı iddia edilen şüpheli kaza yaptı. Şüpheli aracı olay yerinde bırakarak yaya olarak kaçtı.

Olay, Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı'nda yaşandı. İddiaya göre ismi henüz öğrenilemeyen bir kişi arkadaşından kullanmak amacıyla otomobilini istedi. Otomobilini vermek istemeyen arkadaşına silah doğrultan şüpheli, otomobili alarak kaçmaya başladı. Bir süre sonra henüz bilinöeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü refüje çıktı. Kazanın ardından yaya olarak hızla olay yerinden kaçan şüpheliyi yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı. Arkadaşının aracını silah zoruyla gasp ettiğini iddia eden kişi, polis merkezine giderek suç duyurusunda bulundu.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 12:14 Kaynak: DHATEM Otoyolu'nda 3 TIR Birbirine Girdi, Kilometrelerce Kuyruk Oluştu Bunalıma Giren Genç Kız, Babasının Tabancasıyla Canına Kıydı Eşi, Baldızı ve Kayınbiraderini Öldüren Şüpheli, Film Gibi Takiple Yakalanmış Teknoloji Devi Huawei, 28,5 Saniyede Bir Telefon Üretiyor