Son Dakika Haberleri: İstanbul Ataşehir'de Euroleague Final Four'da Türk Derbisi Heyecanı Yaşandı

İstanbul Ataşehir'de Euroleague Final Four'da Türk Derbisi Heyecanı Yaşandı

8 gün önce

Ataşehir'de Euroleague Final Four'da Türk derbisi heyecanı yaşandıİSTANBUL, (DHA) ? THY Euroleague Final Four'da Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes ile karşı karşıya geldi.

Ataşehir'de Euroleague Final Four'da Türk derbisi heyecanı yaşandı

İSTANBUL, (DHA) ? THY Euroleague Final Four'da Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes ile karşı karşıya geldi. Ataşehirliler de açık havaya kurulan dev ekranda izleyerek bu heyecana ortak oldu.

THY Euroleague Final Four'da Türk derbisi heyecanı yaşanıyor. Derbide Fenerbahçe ile Anadolu Efes ile karşı karşıya geldi. Ataşehir Belediyesi Cumhuriyet Parkı'na kurdukları dev ekranla Ataşehirli vatandaşların bu heyecana ortak olmasını sağladı.

Sarı Lacivertli taraftarların çoğunlukla olduğu alanda vatandaşlar tezahüratlarla tuttukları takımın oyuncularına destek verdi.

(FOTOĞRAFLI/GÖRÜNTÜLÜ)
İstanbul Ataşehir'de Euroleague Final Four'da Türk Derbisi Heyecanı Yaşandı
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 10:06 Kaynak: DHAAtatürk'ün Yapay Zeka Tarafından Renklendirilen Görüntüleri Sosyal Medyada Gündem Oldu! Kızıl Geyikler Vurulmak İçin Açık Artırmayla Satışa Çıkartıldı İstanbul Havalimanını Arılar İstila Etti! Yıldırım'dan Çok Konuşulacak İmamoğlu Çıkışı: Doğru Bulmuyorum