İstanbul Barosu Olağan Genel Kurulu - Son Dakika

İstanbul Barosu Olağan Genel Kurulu

20.10.2018 17:19
İstanbul Barosu Olağan Genel Kurulu, System.String[]

İstanbul Barosu'nun Olağan Genel Kurulu'nda, Baroda Değişim ve Gelişim Hareketi adayı Talat Canbolat'ın konuşması sırasında iki grup arasında arbede yaşandı.

İstanbul Barosu'nun Olağan Genel Kurulu'nda, Baroda Değişim ve Gelişim Hareketi adayı Talat Canbolat'ın konuşması sırasında iki grup arasında arbede yaşandı.

Haliç Kongre Merkezi'ndeki genel kurulda, İstanbul Barosu'nun vesayetten kurtulması gerektiğini ifade eden Canbolat, hendek olaylarında şehitler verildiğini belirterek, şöyle konuştu:

"Barış İçin Akademisyenler Bildirisi'nin amacı Türk Silahlı Kuvvetleri'ni teslim olmaya çağırmaktır. Bu durumun soruşturulması için attığım imzanın arkasındayım. Önce vicdan sahibi olacaksınız, hakka hukuka riayet edeceksiniz. Yasalar size suç işleme hakkı vermiyor. Hangi meslekten olursanız olun."

Özgürlükçü Demokrat Avukatlar Grubu üyelerinin tepki göstermesi üzerine iki grup arasında arbede yaşandı.

Arbedenin sona ermesinin üzerine Canbolat, konuşmasına devam etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İstanbul Barosu Olağan Genel Kurulu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'a döneceği konuşulan Tosic, Guangzhou ile yollarını ayırdı Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu Oyuncu Melis Birkan'ın yeni mesleği şaşırttı! Hobisi işi oldu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi ABD'den Atlantik'te Rusya'ya karşı donanma hamlesi! Dünyanın en büyük askeri deniz üssü harekete geçiyor Son Dakika: Türkiye'de 2 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 193 kişi vefat etti, 31 bin 923 yeni vaka tespit edildi Çavuşoğlu'ndan Türkiye'yi hedef alan Pompeo'ya sert tepki: ABD, Suriye'deki terörist oluşumları destekliyor Canlı yayında saldırıya uğrayan muhabir, saldırganlar için ders gibi ceza istedi