Son Dakika Haberleri: 1 Kişinin Öldüğü Duvar Çökmesi ile İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

1 Kişinin Öldüğü Duvar Çökmesi ile İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı

3 ay önce

İstanbul'da 1 kişinin ölmesine bir kişinin de yaralanmasına neden olan duvar çökmesi kazasıyla ilgili yeni görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde site sakinlerinin yaşadığı korku kameralara yansıdı.

İstanbul'un Başakşehir ilçesinde yaşanan ve bir kişinin ölmesine bir kişinin de yaralanmasına neden olan duvar çökmesi ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde yoldaki çatlakları inceleyen site sakinlerinin yaşadığı panik görüldü.

SİTE SAKİNLERİ BÜYÜK KORKU YAŞADI

İstanbul'un Başakşehir ilçesi Kayabaşı Mahallesi'nde geçtiğimiz salı günü bir sitenin istinat duvarının çökmesi sonucu, göçük altında kalan araçtaki 1 kişi ölmüş 1 kişi de yaralanmıştı. Olay anına ilişkin yeni görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde site sakinlerinin yoldaki çatlakları incelerken bir anda çökmenin meydana geldiği görülüyor. Bu sırada yol kenarındakiler büyük korkuyla kaçıyor.

NE OLMUŞTU?

Akşam sularında meydana gelen olayda 1 kişi hayatını kaybettiğini 1 kişinin de yaralandığını İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamıştı.

1 Kişinin Öldüğü Duvar Çökmesi ile İlgili Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı
Başakşehir'de İstinat Duvarı Çöktü! 1 Kişi Göçüğün Altından Yaralı Olarak Kurtarıldı

Başakşehir'de Çöken İstinat Duvarının Enkazı Altında Kalan 1 Kişi Hayatını Kaybetti

Haber Yayın Tarihi: 18.05.2019 09:19 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Oyuncu Tuncer Cücenoğlu son yolculuğuna uğurlandı Spiker Nazlı Çelik'in şortlu fotoğrafları sosyal medyada tartışma yarattı 400 bin TL değerindeki hayvanlarını TIR şoförüne kaptıran besici: Bulamazsak on yılım heba olur