Son Dakika Haberleri: İstanbul- BBP Lideri Mustafa Destici İftar Programında Konuştu

İstanbul- BBP Lideri Mustafa Destici İftar Programında Konuştu

5 gün önce

Haber-Kamera: Ramazan EĞRİ-Gamze ŞİMŞEK/İstanbul DHABüyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul İl Başkanlığı'nın Üsküdar'da düzenlediği iftar programına katıldı.

Haber-Kamera: Ramazan EĞRİ-Gamze ŞİMŞEK/ İstanbul DHA

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul İl Başkanlığı'nın Üsküdar'da düzenlediği iftar programına katıldı. Programda konuşan Destici, "terörle mücadelede başarı kazanmak istiyorsak, terörün tüm unsurlarına karşı topyekün mücadele edilmesi gerekir." dedi.

Yenilenen İstanbul seçimleriyle ilgili de konuşan Destici, "İstanbul seçimleriyle ilgili AK Parti'yle, Milliyetçi Hareket Partisi'nin itirazı sonucu Yüksek Seçim Kurulu bir karar verdi. O karar da büyükşehir seçimlerinin yenilenmesi kararı. Yüksek Seçim Kurulu'nun kararından sonra kararı beğenenler, beğenmeyenler hukuksal açıdan değerlendirenler herkes görüşünü ifade etti. Ben o zaman da söyledim. Bu kararla ilgili yorumlar yapabilir. Herkes düşüncelerini ifade edebilir. Lakin Yüksek Seçim Kurulu'nun verdiği karar nihayetinde son karardır. Bu tartışmayı uzatmanın ne bunu yapanlara, ne İstanbul'umuza ne de ülkemize bir faydası yoktur. Bunu değerlendirecek olan artık vatandaşımızdır. Vatandaşımız bunu sandıkta değerlendirecektir." diye konuştu.
İstanbul- BBP Lideri Mustafa Destici İftar Programında Konuştu
Haber Yayın Tarihi : 17.05.2019 11:36 Kaynak: DHAYSK'nın Gerekçeli Kararına AK Parti'den İlk Yorum: Artık Eski İçtihatlar Geçersiz Kalmıştır Binali Yıldırım, Tartışma Yaratan İftar Yemeğiyle İlgili Konuştu: Masada 4 Kişilik Yer Vardı Canan Kaftancıoğlu Hakkında 11 Yıla Kadar Hapis İstendi Türk Polis Teşkilatı'ndan Kilink İstanbul Paylaşımı