Son Dakika Haberleri: İstanbul Büyükçekmece'de Hırsızlık Şüphelileri Kamerada

İstanbul Büyükçekmece'de Hırsızlık Şüphelileri Kamerada

2 gün önce

Haber: İSTANBUL DHABüyükçekmece'de yazlık bir sitedeki eve girerek hırsızlık yaptığı iddia edilen 4 kişinin görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı.

Haber: İSTANBUL DHA

Büyükçekmece'de yazlık bir sitedeki eve girerek hırsızlık yaptığı iddia edilen 4 kişinin görüntüleri güvenlik kameralarına yansıdı.

Sabah saat 6 buçuk sıralarında Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde önce 2 kişi apartmana giriyor. Peşlerinden gelen 2 kişi ise sahile doğru yöneliyor. Apartmana giren 2 kişiden biri daha sonra apartmandan çıkarak sahile ilerledi. Sahil tarafındaki güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde 3 kişi buluşarak tekrar apartmaana döndü. Rahat görüntüleriyle dikkat çeken şüpheliler 10 dakika apartmanın içerisinde kaldıktan sonra birlikte koşarak uzaklaştı. Ev sahibi polise verdiği ifadede, 3 cep telefonu, 2 bin liraya yakın para ve bir şapkanın çalındığını ifade etti. Polis şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.Güne Sert Düşüşle Başlayan Dolar 6,52'den İşlem Görüyor Kanlar İçinde Bulunan Kadının Sorduğu Soru Kan Dondurdu: Bileğimi Kestim Bir Şey Olur Mu?

Eşine Baktığını İddia Etti, Baltalı Silahlı Kavga Gerçekleşti CNN International'dan Trump'a Sert Uyarı: Bedelini Ağır Ödeyecek