Son Dakika Haberleri: İstanbul Büyükşehir Belediyesinde, Ekrem İmamoğlu İçin Hazırlıklar Başladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde, Ekrem İmamoğlu İçin Hazırlıklar Başladı!

5 gün önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu için hazırlıklar başladı. Bina çevresine güvenlik önlemleri artırılırken, içeride ise devri teslim hazırlık yapılıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye binasında devir teslim için hazırlıklar başladı. Bina çevresine güvenlik önlemleri artırılırken, içeride ise devri teslim hazırlık yapılıyor.

DEVİR TESLİM GERÇEKLEŞTİRİLECEK

CHP'nin hem eski hem de yeni meclis üyeleri Ekrem İmamoğlu'nu karşılamak için İstanbul Büyükşehir Belediye binasına geldi. CHP'nin eski İBB Grup Başkanvekili Ertuğrul Gülsever yapılan hazırlık çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Eski ve yeni meclis üyelerinin İmamoğlu'nu karşılayacaklarını söyleyen Gülsever, "Mevlüt Uysal ile görüşüldü. Ekrem İmamoğlu'nun gelişine denk gelen saatte burada olacak. İmamoğlu burada önce eski ve yeni CHP'li meclis üyelerine teşekkür konuşması yapacak. Daha sonra Uysal'ı makamında ziyaret edecek ve devir teslim gerçekleştirilecek." dedi.

Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 05:45 Fatih Altaylı'dan Nagehan Alçı'ya Ekrem İmamoğlu Göndermesi Ekrem İmamoğlu, İBB'nin Meclis Toplantısında İstiklal Marşı'nı Yanlış Okudu Yakınlarının 2 Gündür Haber Alamadığı Yaşlı Adam Evinde Ölü Bulundu Suriyeli İş Adamı Pastil İhracatıyla Ekonomiye Milyonlarca Dolar Katkı Sağlıyor