İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı - Son Dakika

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

27.01.2021 11:10

Meteoroloji'nin uyarıları sonrasında İstanbul'da bugün beklenen kar yağışı başladı. Kar; Avrupa Yakası'nın Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Silivri'de ilçelerinde; Anadolu Yakası'nın ise Maltepe'nin yüksek kesimleri ve Kartal Aydos Ormanı civarında etkisini gösteriyor.

Sabahın erken saatlerinde Trakya'da başlayan kar, İstanbul'a giriş yaptı. Hava sıcaklığının düşmesi beklenen İstanbul'da kar yağışının öğle saatlerinden sonra şiddetini artıracağı uyarısında bulunuldu.

TRAFİK YOĞUNLUĞU OLUŞTU

Başlayan kar yağışı nedeniyle araçlarında seyir halinde olan sürücüler, zaman zaman zor anlar yaşarken kentteki trafik yoğunluğu İBB'nin CebTrafik uygulamasına göre saat 11.13 itibarıyla yüzde 65 olarak kaydedildi.

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

PERŞEMBE GÜNÜ ETKİSİNİ ARTIRACAK

Meteoroloji'nin verilerine göre kar yağışı perşembe günü İstanbul, Bursa, Kocaeli'nin yanı sıra İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerinde etkisini artıracak.

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı

Son Dakika Güncel İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul Valisi Yerlikaya: Mücadelemizde 1 yıl bitiyor ve kademeli normalleşme sürecine geçiyoruz Son Dakika: Valiliklerden sonra bir açıklama da Milli Eğitim Bakanlığı'ndan! Yüz yüze eğitim 2 Mart'ta Kabine kararlarına göre başlayacak Alex de Souza, bu sezon takım çalıştırmak istemediği için Malatyaspor'un teklifini reddetti Nesli neredeyse tükenmek üzere! Yüzünü bir anlık da olsa gösteren porsuk kamerada Keskin nişancı simülatörünün başına geçen Bakan Akar, 450 metre uzaklıktaki hedefi tek atışta vurdu 'Ege'nin Maldivleri' olarak bilinen Kalem Adası 400 milyon liraya satışa çıktı Aşk-ı Memnu'nun Adnan'ı Selçuk Yöntem, 40 yıllık evliliğini anlattı Kırmızı Oda dizisindeki gerdek gecesi sahnesine tepki yağdı: Namus böyle bir şey değil