İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı! - Son Dakika

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı!

19.01.2022 00:25

İstanbul'da merakla beklenen kar yağışı başladı. Yüksek kesimlerde başlayan kar yağışı sonrasında Anadolu Yakası'nın bazı ilçeleri beyaza büründü. Kar yağışı giderek etkisini artırıyor.

İstanbul'da günlerdir beklenen kar yağışı sonunda etkili olmaya başladı. Bir anda bastıran kar nedeniyle özellikle İstanbul Anadolu Yakası'nın bazı ilçeleri beyaza büründü. Giderek etkisini artıran kar yağışının, diğer ilçelerde de etkili olması bekleniyor.

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı! Etkisini giderek artırıyor

VALİLİK'TEN AÇIKLAMA YAPILDI

Valilikten yapılan açıklamada, Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünün değerlendirmelerine göre; bugün görülecek yağışların, günün ilk saatlerinden itibaren yağmur ve karla karışık yağmur olarak başlayacağı, Anadolu Yakası başta olmak üzere, akşam saatlerine kadar yüksek kesimlerde kar, diğer yerlerde yer yer yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde devam edeceği belirtildi.

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı! Etkisini giderek artırıyor

BİTİŞ TARİHİ DE VERİLDİ

Gece saatlerden bugün öğlene kadar kuzey ve doğu ilçeler başta olmak üzere il genelinde kar yağışlarının görüleceğinin tahmin edildiği aktarılan açıklamada, İstanbul'da beklenen hava durumunun bugün parçalı çok bulutlu, aralıklı yağmur ve karla karışık yağmurlu, akşam saatlerinden sonra yer yer kar yağışlı geçeceğinin, günün en düşük ve en yüksek hava sıcaklığının 4-7 derece olacağının tahmin edildiği kaydedildi.

İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı! Etkisini giderek artırıyor
YORUMLAR
500
Haziran'a 10 gün var: Çaykara ve Bayburt'a kar yağdı Haziran'a 10 gün var: Çaykara ve Bayburt'a kar yağdı 69 yılın en soğuk Mayıs ayı yaşanıyor 69 yılın en soğuk Mayıs ayı yaşanıyor Erzurum'da Mayıs ayında kar Erzurum'da Mayıs ayında kar
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı! - Son Dakika


Advertisement