İstanbul'da bir taksici, tartıştığı sürücüye küfürler savurup aracı tekmeledi - Son Dakika

İstanbul'da bir taksici, tartıştığı sürücüye küfürler savurup aracı tekmeledi

17.10.2021 14:50

İstanbul Esenler'de trafikte otomobil sürücüsü ile taksi şoförü arasında yol verme sebebiyle tartışma çıktı. Trafik ışıklarında aracından inen taksici, tartıştığı sürücünün otomobilinin camına yumruk atarken, sürücüye küfürler yağdırdıktan sonra aracıyla seyir halindeki otomobili sıkıştırmaya çalıştı. Dehşet anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

Davutpaşa Mahallesi'nde dün akşam meydana gelen olayda, bir yemek ve alışveriş sipariş firmasına ait otomobilin sürücüsü ile 34 TJN 84 plakalı taksinin şoförü arasında yol verme tartışması çıktı. Tartışmanın ardından taksi şoförü, otomobil sürücüsüne bir süre yol vermedi. Trafik ışıklarında durduklarında ise aracından inen taksici, otomobildeki sürücünün bulunduğu kapıyı açmaya çalıştı.

İstanbul'da bir taksici, tartıştığı sürücüye küfürler savurup aracının camını yumrukladı

TARTIŞTIĞI SÜRÜCÜNÜN OTOMOBİLİNİ ARACIYLA SIKIŞTIRMAYA BAŞLADI

Kapıların kilitli olması üzerine otomobilin camına yumruk atan taksici, sürücüye de küfürler yağdırdı. Trafikte diğer sürücülerin kornaları ile tepki göstermesi üzerine taksici, aracına binerek ilerlemeye başladı. Taksici bu kez de seyir halindeyken tartıştığı sürücünün otomobilini kendi aracıyla sıkıştırmaya başladı. Sürücünün önüne geçerek tekrar durdurmaya çalışan taksici, başarılı olamayınca uzaklaştı.

İstanbul'da bir taksici, tartıştığı sürücüye küfürler savurup aracının camını yumrukladı

"BENİ GASBETMEYE Mİ ÇALIŞIYOR, ANLAMADIM"

Otomobil sürücüsü, yaşananları da cep telefonuyla kaydetti. Sürücü görüntüleri çektiği sırada, "Görüyorsunuz, bu adam taksici. Taksici, ışıklarda önümü kesti. Bana bıçak salladı. Şu an peşimden geliyor. Trafikte önümü kesmeye çalışıyor. Beni gasbetmeye mi çalışıyor, anlamadım. Sonuna kadar şikayetçi olacağım. Küfürler, tehditler havada uçuşuyor" ifadelerini kullandı.

İstanbul'da bir taksici, tartıştığı sürücüye küfürler savurup aracı tekmeledi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da bir taksici, tartıştığı sürücüye küfürler savurup aracı tekmeledi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Mektup gönderim ücreti Ekim ayının zam şampiyonu oldu 11:57 Mektup gönderim ücreti Ekim ayının zam şampiyonu oldu Güney Afrika'da azılı katil 7 cinayet işledi, öldürmeye devam etmesinden korkuluyor 11:41 Güney Afrika'da azılı katil 7 cinayet işledi, öldürmeye devam etmesinden korkuluyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 43 bin lira tazminat ödeyecek 11:29 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 43 bin lira tazminat ödeyecek
Nİğde FK'nın yeni logosu TFF'ye gönderildi! İşte yeni logo 11:21 Nİğde FK'nın yeni logosu TFF'ye gönderildi! İşte yeni logo Devlet Bahçeli: CHP'nin gündemini halka anlatmak için arkadaşlarımı Anadolu'ya gönderiyorum 11:07 Devlet Bahçeli: CHP'nin gündemini halka anlatmak için arkadaşlarımı Anadolu'ya gönderiyorum En az 6 kişinin öldüğü, 100'den fazla kişinin göçük altında kaldığı 25 katlı gökdelen Nijerya'da çöktü! 10:45 En az 6 kişinin öldüğü, 100'den fazla kişinin göçük altında kaldığı 25 katlı gökdelen Nijerya'da çöktü!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağında Osman Gökçek de vardı! İşte o görüntüler 10:31 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın uçağında Osman Gökçek de vardı! İşte o görüntüler En önemli öğün atlanıyor! İşin uzmanı 10:01 En önemli öğün atlanıyor! İşin uzmanı "Kilo alımı artar" diyerek uyardı
Advertisement