İstanbul'da çöpe atılan otomobilin sahibi suskunluğunu bozdu - Son Dakika

İstanbul'da çöpe atılan otomobilin sahibi suskunluğunu bozdu

04.02.2023 10:42

İstanbul Başakşehir'de bir oto sanayi sitesinde çöp konteynerlerinin üstüne bırakılan araba Türkiye'nin gündemine oturdu. Yaşanan ilginç olayın yankıları sürerken aracın sahibi Abdulkerim Fırat, ilk kez konuştu. Fırat yaptığı açıklamada, "Aracımın başına böyle bir şey geleceğini bilsem öyle bir şey yapar mıyım? Orada bir Şahin değil de lüks bir araç olsaydı bunu yapamazlardı. Benim aracımı hor görerek bunu yaptılar" diyerek isyan etti.

Başakşehir İkitelli OSB Mahallesi'nde bulunan bir sanayi sitesine önceki sabah gelen vatandaşlar, çöp konteynerlerinin üstüne bırakılmış arabayı görünce şoke oldu. Ne olduğunu anlayamayan vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, kim tarafından ve neden bırakıldığını anlamaya çalıştı.

SİNİRLENEN ESNAF YAPMIŞ

Sanayi sitesinde kaynak işleri yapan esnafın, dükkanının önüne araba park edilmesine sinirlendiği için olayı gerçekleştirdiği öğrenildi. Site yönetimini durama el atarak aracı tekrar forklift ile indirtti ve sahibine ulaşılamayan otomobili otoparka çektirdi.

İstanbul'da çöpe atılan otomobilin sahibi konuştu

"BEYNİMDEN VURULMUŞA DÖNDÜM"

Show Haber'in haberine göre aracı çöp konteynerına bırakılan Abdulkerim Fırat, yaşanan olayla ilgili olarak şunları söyledi: "Aracımın başına böyle bir şey geleceğini bilsem öyle bir şey yapar mıyım? Plakayı sorgulatıp aileme ulaşabilirler. 1,5 saatte aracın başına bu olaylar geldi. Aracı o halde görünce beynimden vurulmuşa döndüm. Kim ister aracını o halde görmeyi, dalga konusu oldu bir de. Orada bir Şahin değil de lüks bir araç olsaydı bunu yapamazlardı. Benim aracımı hor görerek bunu yaptılar. Aracın alt tabanında ezilmeler oldu tabi, şikayetçiyim."

İstanbul'da çöpe atılan otomobilin sahibi konuştu
YORUMLAR (5)
  • Suat Alim: Dediği gibi lüks araba olsa onu yaparmiydi gücü yeticegi biri olduğunu düşündüğü için bunu yaptı sahibinin kim olduğunu biliyordu bence devlet o kişiye dava açmalı sen hangi hakla bunu yaparsın diye adam sinirlense gitse adamı dükkanında bursa devlet sen niye vurdun diye sorgular devlet savcı yargı niye var herkes adaletini kendi yaparsa olacağı bu devlet buna sesiz kalmamalı şikayeti varsa dükkan sahibi de devlete basvurcakti Cevap Yaz 11 1 Yayından Kaldır
  • Murat Uz: araba eski olabilir gücü ona binmeye yetiyor demek. ama arac kullanmakta ehliyet alip arabayi yurutmekle olmuyor insanlarin isine hayatina engel olacak yerlere park etmeyin adamın işi yok senimi arayıp bulacak Cevap Yaz 72 18 Yayından Kaldır
  • Özge Manan: Yazık günah herkesin bir alım gücü var çöp olarak görmeniz ne kadar üzücü Cevap Yaz 50 32 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Güncel İstanbul'da çöpe atılan otomobilin sahibi suskunluğunu bozdu - Son Dakika


Advertisement