Son Dakika Haberleri: İstanbul'da Extreme Sailing Series Heyecanı Başladı

İstanbul'da Extreme Sailing Series Heyecanı Başladı

5 yıl önce

Extreme Sailing Series 2014'ün 6. Ayağı; 11 – 14 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da, Yandex.Türkiye ve Palmarina Bodrum'un sponsorluğunda gerçekleştiriliyor.

İstanbul'da Extreme Sailing Series Heyecanı Başladı, System.String[]

Dünyanın en hızlı yelkenlilerinin yarıştığı Extreme Sailing Series 2014 İstanbul Ayağı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Yandex. Türkiye CEO'su Mehmet Ali Yalçındağ ve Palmali Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mübariz Mansimov'un da katıldığı resmi açılış basın toplantısı ile başladı.

2007'den bu yana gerçekleştirilen ve "uçan tekneler" olarak adlandırılan Extreme 40 katamaranlarını her yıl karşı karşıya getiren organizasyonun bu yılki İstanbul etabında içlerinde bu sene ilk defa bir Türk takımının da bulunduğu 12 takım, dört gün boyunca kıran kırana mücadele edecek. Dünyanın en hızlı katamaranlarını ve en iyi yelkencilerini karşı karşıya getiren yarış, 11 – 14 Eylül tarihlerinde İstanbul Yenikapı Şehir Parkı'nda binlerce kişi tarafından izlenecek.
Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek Acun Ilıcalı, Yemekteyiz'le Benzer Formatta Program Sunan Zuhal Topal ve Kanala Dava Açacak

Ekonomik Krizin Vurduğu Venezuela'da Morglar Doldu, İnsanlar Bozuk Et Yiyor!