İstanbul'da Filyasyon Kurulu 4. kez toplandı - Son Dakika

İstanbul'da Filyasyon Kurulu 4. kez toplandı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, dördüncü kez toplanan İl Filyasyon Kurulu'nun, 39 ilçedeki çalışmaları değerlendirdiğini belirtti.

İstanbul'da Filyasyon Kurulu 4. kez toplandı, System.String[]

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, dördüncü kez toplanan İl Filyasyon Kurulu'nun, 39 ilçedeki çalışmaları değerlendirdiğini belirtti.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Filyasyon Kurulu olarak 4. kez yaptığımız toplantıyla 39 ilçemizdeki çalışmaları değerlendirdik. Koronavirüs ile mücadelenin sahadaki kahramanları olan filyasyon ekiplerimiz, virüsü taşıyan ve temaslı kişileri tespit etmek için tarihi bir görev yapıyor." ifadesini kullandı.

"#GüçTedbirde" etiketiyle yapılan paylaşımda, kurul toplantısına ilişkin videoya da yer verildi.

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 18:59 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İstanbul'da Filyasyon Kurulu 4. kez toplandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki dolu yağışından çarpıcı görüntüler Son Dakika! İstanbul'da ceviz büyüklüğünde dolu yağışı! Kuvvetli sağanakla birlikte geldi Trabzonspor, Uğurcan Çakır için 18 milyon euronun aşağısındaki teklifleri kabul etmemeye devam edecek Didim Belediye Başkanı, ilçenin göbeğine sevgilisinin heykelini mi diktirdi? Nusret Gökçe'nin 10 gün önce açtığı şubenin kapısına kilit vuruldu Cezaevindeki hükümlüleri 'usulsüz rapor' ile hastaneye yatırmışlar Saldırgan dehşet saçtı! 4 yaşındaki çocuğu tek tokatla yere serdi MasterChef Duygu'dan canlı yayında şoke eden itiraf: Dayak yedim ve aldatıldım