İSTANBUL'DA İŞ ÇIKIŞ SAATİNDE TRAFİK YOĞUNLUĞU - Son Dakika

İSTANBUL'DA İŞ ÇIKIŞ SAATİNDE TRAFİK YOĞUNLUĞU

05.11.2021 18:58

İstanbul'da iş çıkış saatinde trafik yoğunluğu oluştu.

İstanbul'da iş çıkış saatinde trafik yoğunluğu oluştu. İhbara gidilen ambulans yoğunluk nedeniyle trafikte güçlükle ilerledi. Trafik yoğunluğu saat 18.30 İtibariyle yüzde 78 olarak ölçüldü.

İstanbul'da iş çıkış saatinde toplu ulaşım araçları ve trafikte yoğunluk yaşanıyor. Şirinevler ve Cevizlibağ Metrobüs duraklarında kalabalıkta sosyal mesafe kuralı hiçe sayılırken, İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) Trafik Yoğunluk Haritası verilerine göre, trafik yoğunluğu saat 18.30 İtibariyle yüzde 78'e ulaştı.

Merter'de yolun iki tarafında da trafik ağır hareket etti.

AMBULANS İLERLEMEKTE GÜÇLÜK ÇEKTİ

Öte yandan, Cevizlibağ D-100 üzerindeki ambulansın yoğun trafikte ilerlemekte güçlük çektiği görüldü.

YORUMLAR
500
Lgbt Bayrağı Açınca Tepki Gösterenlere Bakın Ne Yaptı? Lgbt Bayrağı Açınca Tepki Gösterenlere Bakın Ne Yaptı? İstanbul'da helikopter destekli huzur denetimi İstanbul'da helikopter destekli huzur denetimi İstanbul'da aranan hırsız kardeşler Şanlıurfa'da yakalandı İstanbul'da aranan hırsız kardeşler Şanlıurfa'da yakalandı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İSTANBUL'DA İŞ ÇIKIŞ SAATİNDE TRAFİK YOĞUNLUĞU - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement