İstanbul'da karın ardından yollar buz pistine dönecek - Son Dakika

İstanbul'da karın ardından yollar buz pistine dönecek

25.01.2022 18:46

İstanbul'da önceki gece meydana gelen yoğun kar yağışının ardından bugün de yeni tehlike ortaya çıktı. Öğleden sonra sıcaklıkların sıfırın altına inmesiyle birlikte don ve buzlanma yaşanmaya başladı. Sürücülerin ve sokağa çıkacak vatandaşların dikkatli olması uyarısında bulunuldu.

İstanbul'da önceki gece tüm kentte hayat durduran kar yağışının etkileri sürüyor. Binlerce vatandaş, yolların tıkanması nedeniyle geceyi oteller ve konaklama noktalarında geçirirken, bugün de yeni bir tehlikeye ortaya çıktı.

SICAKLIKLAR SIFIRIN ALTINA DÜŞÜYOR

Kentte sıcaklıkların hızla sıfırın altına inmesiyle birlikte buzlanmalar başladı. Önceki geceki kar yağışının da etkisiyle yerde oluşan buz birikintilerinin daha da kayganlaştığı belirtildi.

SOKAĞA ÇIKACAKLAR DİKKAT

Araç kullanan ve sokağa çıkacak vatandaşların çok dikkatli olması gerektiği belirtilirken, akşam saatlerinde buzlanmanın etkisini artıracağı ifade edildi. Ara sokaklardaki minik buz kütlelerinin dahi tehlike oluşturabileceği vurgulandı.

YORUMLAR
500
Kripto para uygulamasında hesapları bloke olan iki gencin 200 bin liraları yok oldu Kripto para uygulamasında hesapları bloke olan iki gencin 200 bin liraları yok oldu Taksici ve yolcular ücret yüzünden kavga etti: Tekme ve tokatlar havada uçuştu Taksici ve yolcular ücret yüzünden kavga etti: Tekme ve tokatlar havada uçuştu ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 22 Mayıs 2022 ÖZEL HABER GÜNDEMİ / 22 Mayıs 2022

Son Dakika Yaşam İstanbul'da karın ardından yollar buz pistine dönecek - Son Dakika


Advertisement