İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı - Son Dakika

İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı

02.03.2021 21:20

- İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı Yeşilay haftası farkındalığı için İstanbul'un simgeleri yeşil ışıkla aydınlatıldı Yeşilay Haftası dolayısıyla Yavuz Sultan Selim ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri yeşil renk ile aydınlatıldı.

- İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı

Yeşilay haftası farkındalığı için İstanbul'un simgeleri yeşil ışıkla aydınlatıldı

İSTANBUL - Yeşilay Haftası dolayısıyla Yavuz Sultan Selim ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri yeşil renk ile aydınlatıldı. FSM Köprüsü adeta görsel bir şölen oluştu.

İstanbul'un simgelerinden olan Yavuz Sultan Selim ve Fatih Sultan Mehmet köprüleri bugün akşam saatlerinden itibaren yeşil renk ile aydınlatıldı. 1-7 Mart Yeşilay haftası olması ve Yeşilay'ın 101. Yılı olması sebebi ile köprüler yeşil renge boyandı. Yeşilay 101. Yaşında yine farkındalık yapmak için

FSM Köprüsü adeta görsel bir şölen oluşturdu. Yeşilay, toplumun bağımlılıklarla ilgili farkındalığını arttırmak amacıyla önleyici ve rehabilite edici halk salığı ve savunuculuk çalışmaları yapan bir kuruluştur.

İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı
İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı
İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı
İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İstanbul'da köprüler yeşil renk ile aydınlatıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maça damga vuran pozisyon Ahmet Çakar'ı çıldırttı: İçine edeyim böylesi hakemliğin Maça damga vuran pozisyon Ahmet Çakar'ı çıldırttı: İçine edeyim böylesi hakemliğin 6 yaşındaki çocuk, oyuncakları ile oynarken hayatını kaybetti 6 yaşındaki çocuk, oyuncakları ile oynarken hayatını kaybetti Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Malatya Valiliği, 'Belediyenin Almanya'ya gönderdiği 43 kişi dönmedi' iddialarına soruşturma başlattı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı Binanın 9'uncu katındaki köpeğe seslenen vatandaş: Ne derdin var intihar etme Binanın 9'uncu katındaki köpeğe seslenen vatandaş: Ne derdin var intihar etme

Son Dakika Haberleri

22:24